Recent Content by d2d

  1. D

    TS-119 i Squeezebox Classic

    Spróbuj wpisać nowy adres w kontrolerze. U mnie w Squeezebox Classic z tego co pamiętam się tak dało (oj dawno to było). A robiłeś jak z-ka pisze: Załóż nowe konto w mysqueezebox.com na nowy adres. Adres konta w mysqueezebox.com mozna zmienic w ustawieniach Qnapa w zakladce mysqueezebox.com. SC...
  2. D

    TS-119TURBO

    Do TS-119 nic nowego dzisiaj (8 listopada) się nie pojawiło. Ja bym zaryzykował i update'ował do nowszego, tym pewniej, że nabyłem dysk 2,5" na który zrobię kopię tego co trzymam na QNAP-ie.
  3. D

    TS-119TURBO

    Ale jaja, Qnap na swojej stronie w dziale Download do TS-19 wycofał nowy firmware 3.3.4 i umieścił starszy 3.3.3 Build0928 z 30 września 2010. Mnie szczęśliwe udało się postawić 3.3.4, ale teraz mam pytanie, czy w związku z tym przejście do nowszego (pomijam 3.3.3) odbędzie się bez...
  4. D

    TS-119TURBO

    Ten firmware 3.3.4 jest faktycznie jakiś dziwny. Jak zwykle nowy pojawia się to robię aktualizację, tak też było w przypadku wspomnianego. Przeszedłem już kilkanaście upgrade'ów mojego TS-119 i zawsze wszystko szło jak po maśle. Jednak w przypadku 3.3.4 aktualizacja jak zwykle przez panel w...
  5. D

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Zaaplikowany. Fixed HDD standby issue when TwonkyMedia Server is enabled miałem nadzieję, że standby w końcu zadziała. I niestety na nadziei się skończyło :( Lipa :(
  6. D

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Problem z usypianiem dysku w TS-119 rozwiązany. :D Winy był serwer Twonky Media. Szczegóły w linku: https://forum.qnap.net.pl/posts/4912/
  7. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.4 Build 0315)

    de_sant gratulacje! Miałeś rację - to Twonky. Usypianie działa! :D W moim wypadku niczego na kompach nie instaluję, bo muzę ciągnę Squeezebox'em. Jeszcze raz DZIĘKI. Pozdrawiam
  8. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.4 Build 0315)

    Dołączam się do problem z nie usypianiem dysku w TS-119. Nowy firmware i nic. Ktoś to rozwiązał?
  9. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.3 Build 0212)

    Jest nowy firmware: 3.2.4 Build0315. [What's New?] - TwonkyMedia 5.1.3 [Enhancement] - Change deafult bonjour service name for iTunes and Time Machine to avoid using the same service name on different service types. * iTunes server: ServerName(iTunes) * Time Machine: ServerName(TimeMachine) -...
  10. D

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Znalazłem wyłączyłem WINS i całą usługę plików sieciowych dla sieci Microsoft i nadal się nie usypia. Co jest grane, że nie działa? Dysk, który siedzi jest w pełni kompatybilny z TS-119.
  11. D

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Michalwy jak tam testy? Udało Ci się wprowadzić sewer w standby'a. Napisz więcej o WINS. Jak to wyłączyłeś?
  12. D

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Mam to samo w TS-119 z firmwarem 3.1.2 Build 1014 i zrobiłem test: powyłączałem wszystkie usługi i dysk się usypiał, jednak po ponownym ponownym ich włączeniu usypianie nie działało. Zaktualizowałem firmware do 3.2.3 Build 0212 i jak będę miał czas to zrobię testy. Mam nadzieję, że coś w tym...
  13. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.3 Build 0212)

    Ja już jestem po aktualizacji. Bardzo się obawiałem utraty danych, niestety nie mogłem ich zabezpieczyć, ale na szczęście poszło gładko. Toolman, rozpakuj archiwum, masz mieć plik *.img, potem śmiało aktualizuj. Ponad 10 minut strachu i po wszystkim. :)
  14. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.3 Build 0212)

    Tak. właśnie o to mi chodziło. A czy nie straciłeś żadnych danych przy aktualizacji?
  15. D

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.3 Build 0212)

    Po polsku z nim nie pogadamy :( A może się mylę. Czekam na wyjaśnienia.