Recent Content by DanielN

  1. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    No to wracam właśnie do 4.0.7... :( W piątek było wszystko OK, ale w sobotę znowu zaliczył niekontrolowany restart (mniej więcej o tej samej porze co wcześniej - na FW 4.1.0). Dodatkowo dziś nie mogłem się wbić na niego przez HTTPS i SMB. Udało się dostać przez SSH więc dałem reboot i po jakiś...
  2. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Na FW 4.0.7, Qnap działa bezproblemowo - nie ma restartów. Próbowałem wgrać FW 4.1.1 i niestety otrzymałem komunikat: [Firmware Upgrade] Update failure: File format error. Chyba wszystko się wyjaśniło... Wczoraj na udostępnieniu nie było FW dla TS-410U (albo jestem ślepy), zassałem TS-410 :-)...
  3. DanielN

    Powitanie

    Hej :)
  4. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Jak pisałem wcześniej mam 7 Qnapów, wszystkie aktualizuje dokładnie w ten sam sposób... Aktualizacja do FW 4.1.0 nie poszła tylko na jednym - w sensie są problemy...
  5. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Ja jeszcze nie... Na dziś zostawiłem FW 4.0.7, od kilku dni nie mam pełnego backupu... Jutro albo w poniedziałek będę wgrywał FW 4.1.1.
  6. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    bardzo dziękuję :-)
  7. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Pewnie, że zainteresowany FW do TS-410U - jeśli można prosić :me:
  8. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Wiem, ale jeżeli wszystko inne zawiedzie to dobre i to byle (w moim przypadku) backupy się wykonywały :-) w oczekiwaniu na kolejny FWPonowne wgranie FW 4.1.0 nie pomogło, jestem po wgraniu FW 4.0.7
  9. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Wygrzebałem jeszcze informacje, że niektórym osobom pomogło ustawienie: rsync --bwlimit=1000 Osobiście nie próbowałem (jeszcze).
  10. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Nie będę ukrywał, że przy aktualizacji Qnap zaliczył zgon i był reanimowany... Czytałem na innym forum, żeby w takiej sytuacji spróbować raz jeszcze wgrać ten sam FW co dziś uczyniłem. Zobaczę jutro, jeżeli będzie OK to OK, jeżeli nie pomoże będę chciał cofnąć się do 4.0.7
  11. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    wg mnie problem taki sam lub bardzo podobny... FW 4.1.0 b 0612 i restarty Qnapa, ale oczywiście mogę być w błędzie... Po za tym odpowiadam na prośbę użytkownika avis cyt.: "stąd też zwracam się z prośbą do userów którzy posiadają ARMowe wersje QNAPów żeby dali znać czy spotkali się z takimi...
  12. DanielN

    Pomoc Firmware 4.1.x i restarty przy operacjach na dużej ilości danych

    Witam, jestem tu nowy... Podepnę się pod temat ponieważ też mam problem z jednym z Qnapów, a kolega (jeśli mogę tak napisać) avis pyta czy ktoś ma podobne problemy. Posiadam 7 Qnapów (5x TS-410U, 1x TS-412U, 1x TS-869U-RP) na wszystkie wgrany QTS 4.1.0 (2014.06.12). 3 Qnapy TS-410U robią za...
  13. DanielN

    Witam wszystkich ;)

    Witam forumowiczów :D