Recent Content by DawidFox

  1. DawidFox

    TS-670 Pro , XEON, 16GB RAM

    Witam Jak w temacie, sprzedam TS-670 Pro. Serwer został doposażony w bardzo wydajny i jednocześnie energooszczędny procesor INTEL Xeon E3-1265L V2 2,5 GHz oraz 16GB ram. Pudełko, pilot itd. Nie widzę ogłoszeń z podobnym modelem i ciężko to wycenić, interesuje mnie 3500zł to rozsądnej...
  2. DawidFox

    TS-451A-2GB Nowy

    Sprzedam TS-451A 2GB ramu. Sprzęt nowy, odpalony na chwile, zrobiona aktualizacja QTS i spakowany. Z polskiej dystrybucji, wystawiam fakturę lub paragon. Cana 2000zł z dostawą DHL po mojej stronie. kontakt dawid(at)komfox(dot)net
  3. DawidFox

    Pomoc urządzenie wielofunkcyjne

    1043 bywa kapryśny nawet w późniejszych edycjach, może soft alternatywny wrzuć? dd-wrt albo openwrt + gargoyle.
  4. DawidFox

    Pomoc urządzenie wielofunkcyjne

    Ta drukarka ma też Ethernet, wepnij ją do switcha/routera po kablu, i powinno działać drukowanie i skanowanie po sieci.
  5. DawidFox

    Pomoc Virtual Host i subdomena

    Host sub.mynas.pl not found: 3(NXDOMAIN) subdomene trzeba najpierw dodać do strefy na pewno masz to w panelu na ovh
  6. DawidFox

    Pomoc Problemy z portami (zamknięte)

    Możesz zmienić port tej usługi? Może jest faktycznie objęty pakietem bezpieczeństwa... Na infoliniach providera twierdzą różne rzeczy, mi ostatnio zabrali ip publiczne po 2 latach i twierdzili, że nigdy nie miałem.. więc moje połączenia z domem były chyba urojone:D
  7. DawidFox

    Pomoc Problemy z portami (zamknięte)

    Jeszcze tak tylko się upewniam... czy na porcie który sprawdzasz na pewno działa jakaś usługa?
  8. DawidFox

    Pomoc Problemy z portami (zamknięte)

    Router faktycznie dostaje ip publiczne, takie samo którym identyfikujesz się np przeglądając strony? Próbowałeś ustawić na chwilę DMZ na urządzenie które chcesz wypuścić na zewnątrz?
  9. DawidFox

    Pomoc Problemy z portami (zamknięte)

    Skoro Dasan jest w bridge to jakie urządzenie ma te publiczne ip? Może jakiś minimalny schemat połączenia tych urządzeń, i co gdzie przekierowane?
  10. DawidFox

    Pomoc Konfiguracja SIECI - Brama przez WLAN

    połączenie może być stabilniejsze niż na adapterze czasem, oczywiście zależy od wykorzystanego sprzętu.
  11. DawidFox

    Pomoc Konfiguracja SIECI - Brama przez WLAN

    To może postawić jakiegoś ap jako klienta i do niego nas po kablu.
  12. DawidFox

    Pomoc Konfiguracja VPN

    Fakt, niech kolega wyjaśni czy LAN1 ma podwójny routing a w LAN2 brakuje routera czy może intrernet przeskoczył router :)
  13. DawidFox

    Pomoc Konfiguracja VPN

    Jeśli dobrze rozumiem, to router DSL dostaje adres z routera ADSL? Jeśli tak to najpierw musisz przekierować porty z routera ADSL na router DSL i na nim przekierowanie na qnap, choć może lepiej byłoby zestawić vpn na tym routerze jeśli to obsługuje, coraz więcej zabawek ma taką możliwość.
  14. DawidFox

    Pomoc Budowa sieci (2 budynki /4 pomieszczenia)

    Chcesz zbudować szybka sieć po kablu czyli Gbit, router ma przynajmniej 4 porty 100mbit i chcesz go przenieść do innego pokoju gdzie możesz wykorzystać więcej jego portów.
  15. DawidFox

    Pomoc Budowa sieci (2 budynki /4 pomieszczenia)

    Skoro internet przyjdzie po swiatelku to prędzej czy później pewnie będziesz miał Neta szybszego niż 100mbit i ten linksys nie wystarczy. Jeśli nie wiesz czy zarządzany switch będzie Ci potrzebny to prawdopodobnie nie będzie i szkoda kasy. Lepiej może linksys zmienić na coś o większych...