Recent Content by DewREW

  1. DewREW

    Pomoc NetBak Replication - opóźnienie startu aplikacji

    Dzień dobry, chciałbym robić sobie backup NetBak Replication - wskazałem w konfiguracji scieżkę do shared folder na QNAP, lecz zdarza się, że podczas uruchamiania komputera dostaję błąd ze NetBak nie widzi zasobów zdalnych (być może komputer nie nawiązał jeszcze połączenia z nimi) i wtedy...
  2. DewREW

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    trudno powiedzieć. jakiś abonamnet , bo to firmowa karta SIM z Orange wsadzona w router.. dlatego też sądzę iż nie będą chcieli ze mna rozmawiać o odblokowaniu protów z uwagi na to że jestem tylko końcowym uzytkownikiem firmowego pakietu..
  3. DewREW

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    co do portów to tak ustawialem Error: I could not see your service on 46.134.59.xxx on port (443) Reason: Connection timed out Error: I could not see your service on 46.134.59.xxx on port (80) Reason: Connection timed out
  4. DewREW

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    nie mogę zwryfikować urządzenia przy let'sencrypt , jakby mój router nie puszczal ruchu, robiłem forward portów ale nic się nie dzieje. Mam też problem z dostępem ze świata do NASa przez adres https://XXX.myqnapcloud.com/<cośtam>:<jakisport> . Nie wiem czy to możliwe ale chyba Orange blokuje mi...
  5. DewREW

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    ok dzieki. czy mogę użyć tutaj jakiegoś zewnętrznego Certa inne firmy, czy jeśli nie działa mi Let'sEncrypt to pozostaje mi kupic certyfikat Qnapa? Wciąż nie rozumiem do końca jego zastosowania - łącząc się przez "myQnapCloud Link" mam w przeglądarce 'kłódeczkę' , łącząć się do portalu...
  6. DewREW

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    Witam. Jaka jest różnica między certyfiaktem SSL w MyQnapCloud , a tym certyfikatem w QTS -> Security -> Certificate and PRivate Key ? czy to działa jeden i ten sam certyfikat? W ustawieniach NAS narazie wrzucilem tam jakiś certyfikat wygenerowany przez OPENSSL ale jest konieczność...