Recent Content by djwozik

  1. D

    Wiedza Tiny Media Manager - aplikacja pomocnicza dla KODI/XMBC

    Tak było i jest zaznaczone w ustawieniach/filmy/obrazy i zaznaczone pobierz zdjęcia obrazów do .actors. Jak mówiłem wcześniej tworzy mi extrafanarts i extrathumbs. Filmy znajdują się na qnapie, klient kodi na komputerze. W prawym dolnym rogu TMM mam informację o pobieraniu grafik, lecz nie...
  2. D

    Wiedza Tiny Media Manager - aplikacja pomocnicza dla KODI/XMBC

    Może to jakiś błąd ale przy zarządzaniu filmami nie tworzy mi tych katalogów (.actors) TMM wersja 2.9.3.1 , tworzy mi jedynie extrafanarty i extrathumbs oraz resztę plików jak fanart poster itd. [Nieprawidłowy link obrazu]:https://zapodaj.net/301dd7586be5c.png.html W .nfo nie mam ścieżki do...
  3. D

    Wiedza Tiny Media Manager - aplikacja pomocnicza dla KODI/XMBC

    Mam problem z pobraniem miniaturek aktorów w tym programie, zaznaczone mam w ustawieniach filmów/grafika pobieraj zdjęcia aktorów do .actors . Nie tworzy mi takiego katalogu w folderze z filmem, a w cachu TMM znalazłem przeglądane zdjęcia aktorów (obejrzałem może z 5). Dodatkowo w .nfo widzę, że...
  4. D

    Pomoc Usunięcie folderu współdzielonego i utrata danych

    Obsługa klienta :: NAS :: QNAP w dziale wsparcie/ obsluga klienta. Czy wiesz może co było powodem ? Mój błąd ? Folder dysk2 był udziałem w folderze 2gi ? Bardzo dziękuję za pomoc i zaraz tworzę udział. Edit: Odzyskane, Jeszcze raz dziękuję serdecznie, brak mi slów.
  5. D

    Pomoc Usunięcie folderu współdzielonego i utrata danych

    Zalogowałem się i w katalogu share znajduje się utracone dane. Dysk 1(wolumin) w Qnapie mam praktycznie pełny, utracone dane pochodziły z dysku 2 który wg softu qnapa jest pusty . Czy mogę utworzyć nowy udział na tym pustym dysku i przekopiować tam te dane czy też zmuszony jestem kopiować na...
  6. D

    Pomoc Usunięcie folderu współdzielonego i utrata danych

    Witam, posiadam qnapa 219 pro2 i utraciłem dziwnym przypadkiem 2tb danych. Zamierzałem zrobić porządek z nie używanymi folderami utworzonymi jako folder współdzielony w panelu sterowani. Dyski są jako magazyn danych, nie są w raidzie obydwa foldery były na woluminie jako główne katalogi, a nie...
  7. D

    zmiana adresu strony adrs_ip/Joomla na przyjazny

    napisałem że mam publiczne IP , I jak robiłem samo przekierowanie www to zostawał adres IP/Joomla, (miałem utworzone pole w virtual hoście Web/Joomla na adres strony) A gdy wykorzystałem 2gą opcję z podaniem dns poszło dalej ale widocznie musialem poczekać na jakąś akceptację. Problem...
  8. D

    zmiana adresu strony adrs_ip/Joomla na przyjazny

    Zmieniłem jeszcze opcję w serwerze www (qnap) register global (fajeczka) i zaczęło działać na mozilli. Ale tylko mi, a koledze dalej poczta z Ovh. Co się okazało dziś rano wszystko chodzi jak należy. Aby nie wyświetlało się ip/Joomla musisz użyć virtual host (zakładka serwer www (Qnap))...
  9. D

    zmiana adresu strony adrs_ip/Joomla na przyjazny

    Tak jest to możliwe, robię to 1wszy raz, dziekuję za odpowiedz, możliwe że dziś z tym jeszcze powalczę. Sprawa dotyczy gameplayzmaxim.pl Wpisując ten adres w IE 10 (qnap jest w mojej sieci wewnętrznej i on ma pub IP) otwiera mi się żądana strona. Znajomy z innej sieci nie możę tego otworzyć na...
  10. D

    zmiana adresu strony adrs_ip/Joomla na przyjazny

    Wydaje mi się, że mam podobny problem, wykupilem domene w ovh i przekierowanie działa , ale adres wyświetlany po otwarciu stronki to IP/Joomla. Mam win8 , nie mam serwera dns, mam pub IP na qnapie.
  11. D

    Qget 3

    dzięki za pomoc :( po 2 dniach zaczął działać global http://download.qnap.com/Storage/Utilit ... 0.1311.exe
  12. D

    Qget 3

    Ma ktoś linka do qgeta 3 bo z strony qnapa nie dziala na żadnym serwerze ?