Recent Content by Dr_Eutanazja

  1. Dr_Eutanazja

    Pomoc Brak dostępu do strony po HTTPS

    Więc tak z VH skasowałem HTTP i przekierowanie do domeny, zostały tylko 2 na porcie 443. W routerze zostawiłem port 80 i 443 przekierowany na Qnapa. Konfliktów z portami nie ma sprawdzałem, ale teraz po wpisaniu adresu domenowego jest błąd(z przekierowaniem na adres HTTPS do serwera www):s Port...
  2. Dr_Eutanazja

    Pomoc Brak dostępu do strony po HTTPS

    Dalej to samo ;( Dopiero jak dodam w VH domenę na porcie 80 i przekieruje port na routerze mogę się połączyć ze stroną. Łączy się przez HTTPS, ale to raczej wyjście awaryjne... Zmodyfikowałem .htaccess ale efekt żaden. W configu routera końcówka 130 i 131 to Qnap (tak interfejsami też się...
  3. Dr_Eutanazja

    Pomoc Brak dostępu do strony po HTTPS

    Port 443 jest otwarty, dodam jeszcze że adresy w wordpressie też zmienione na https://mojadomena.pl
  4. Dr_Eutanazja

    Pomoc Brak dostępu do strony po HTTPS

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1594 Model serwera: QNAP TS-453Be Cześć, Zależy mi na dostępie wyłącznie przez HTTS, niestety strona nie działa. Port 443 oczywiście przekierowany na routerze Konfiguracja domeny: Rekord A : Stały IP WAN Rekord CNAME: www.domena.pl CNAME domena.pl I config...
  5. Dr_Eutanazja

    Przy piwie Ts 453Be temperatura CPU

    Ok, uspokoiliście mnie ;) W kwestii ramu, mam dość dużo rzeczy odpalonych (Plex,hosting www, Docker) a tylko 4GB pamięci ;D Ale w pierwszej kolejności i tak zakup dysków
  6. Dr_Eutanazja

    Przy piwie Ts 453Be temperatura CPU

    Cześć, Powiedzcie mi czy to normalna temperatura dla tego modelu? Nie ukrywam ze mam wątpliwości, podczas obciążenia temp na CPU nie przekracza 70 stopni. Dyski dobijają maks do 40(2x Wd60EFAX) P.s. Wesołych świąt! :)
  7. Dr_Eutanazja

    Witam

    Cześć, mam na imię Maciek i mieszkam w Krakowie. Interesuje się fotografią i chodzeniem po górach ;) Trafiłem do Was bo planuje migracje z rozwiązań konkurencji.