Recent Content by Duri

  1. D

    Pomoc Kilka aplikacji na raz i przełączanie między oknami?

    Dzięki! Nie zwróciłem uwagi na tą opcję. Temat do zamknięcia.
  2. D

    Pomoc Kilka aplikacji na raz i przełączanie między oknami?

    Cześć, Jest to mój pierwszy NAS więc wybaczcie ale jestem spaczony OS WIN od wielu lat i kilku rzeczy jeszcze nie rozgryzłem a brakuje mi tej podstawowej funkcjonalności (alt+tab). Nie wiem jak odpalić kilka appków na raz na hd station i jak przełączać się między nimi... ?
  3. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Mam tylko jedną opcję wyboru. No nic napisalem ticketa do Qnapa i odpisali ze sprawdzają. Ale jaja, sprawdzilem dzis jeszcze raz i miales racje. Dziwne troche bo w audio device musialem wybrac inna pozycje niz w passthrough. Ale dziala! Dziekuje i sorry za niepotrzebne zamieszanie! Jutro w...
  4. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Hm ja mam HD station 2.0.21 i Kodi 14.0 może tak jak pisałem w sofcie problem. Jak mam zrobić aktualizację HD station i kodi na Qnapie ?
  5. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Film na którym testowałem to Tron.Legacy.2010.Bluray.1080p.DTS-HD7.1.x264.mkv. Amplituner Denon X3000, puszczając z PCta z Kodi 14.2 (z ustawionym pass through) na amplitunerze wyswietla sie informacja o zrodle audio "DTS-HD". W ten sam sposób podpięty do amplitunera Qnap i Kodi 14.0 (z...
  6. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Panowie, sprawdzilem i film z DTS-HD jest przez Qnapa TS-451 z Kodi 14.0 kastrowany na DTS. Pytanie tylko czy to soft daje w kosc czy hardware Qnapa. Licze na to, że jednak soft i jest szykowany update.
  7. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    No właśnie na Qnapie mam dokładnie tak jak ty pokazałeś. Natomiast na PCcie mam jak poniżej (zwroc uwage ze DTS-HD, TrueHD i Dolby Digital Plus są wyszczególnione osobno: image sharing Dla ścisłości i Qnap i PCet jest podpięty do tego samego amplitunera. No nic zaraz sprobuje puscic filmik w...
  8. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Tylko moj problem nie polega na tym jak wlaczyc passthrough bo to wiem. Problem w tym ze w opcji passthrough na Kodi 14.0 na Qnapie jest jedynie standard DTS i Dolby Digital. Natomiast nie ma ich odpowiednikw w HD...
  9. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    pigers Jedyne co znalazlem to tematy z 2010 roku dotyczace innego modelu NAS. Znalazlem tez temat przyklejony jak ustawic passthrough w Kodim ale to w tym problem. Szuka dalej ? :)
  10. D

    Pomoc DTS-HD passthrough na Kodi TS-451 HD station

    Czesc, Wlasnie wywalam PCta z salonu chcac zastepic go QNAP TS-451. Do tej pory PCet ten sluzyl glownie do odtwarzania materialu poprzez KODI, Spotify, Youtube oraz przegladania internetu. Jako ze i tak szukalem NASa wydawalo sie ze TS-451 zrobi to samo co moj PCet z pocalowaniem raczki. I...
  11. D

    Czesc

    Witam, Wlasnie odpalilem pierwszego QNAP w swoim zyciu a mianowicie TS-451. Qnap ma sluzyc naturalnie jako magazyn bezpieczncyh danych na potrzeby domowe ale rownierz jako stacja multimedialna i streamingowa. Poki co udalo sie zainstalowac soft i odpalic HD station i pisze wlasnie do was z...