Recent Content by dyoda

  1. dyoda

    Pomoc Music Station - Nie udało się połączyć

    Wszystkie problem załatwiła instalacja 4.1 na czysto - niestety
  2. dyoda

    Pomoc QTS 4.1 uprawniwnienia się posypały ?

    Montowane było kreatorem teraz zamontowałem z CMD - efekt ten sam A co do logów - tylko to mi wyświetla a na dodatek nie zbiera nowych ?!?
  3. dyoda

    Pomoc QTS 4.1 uprawniwnienia się posypały ?

    Dzięki za odpowiedź Jestem początkujący z QNAPem Chodzi o logi systemu zdarzeń ?
  4. dyoda

    Pomoc QTS 4.1 uprawniwnienia się posypały ?

    Witma, Po aktualizacji do QTS 4.1 mam problem z operacjami na plikach w udostępnionym katalogu (public) Mapuję go już na koncie admina i mam dostęp tylko do odczytu. Z poziomu file station działa bez zarzutu Admina ma prawa rw Public otwarty dla wszystkich Przy próbie kasowania pliku z poziomu...
  5. dyoda

    Pomoc Music Station - Nie udało się połączyć

    Wyłączałem / włączałem (dezaktywuj/aktywuj) reinstalowałem music station, odbudowywałem indeksy itp.l Nadal nie działa. Po wskazaniu folderu i komunikacji "Ładowanie informacji proszę czekać" wybrany folder znika z listy Po update na 4.1 Mam zmapowany katalog public na koncie admina i nie mogę...
  6. dyoda

    Pomoc Music Station - Nie udało się połączyć

    Witam, Po aktualizacji nie działa mi Music Station Wyświetla się komunikat: W preferencja dodaje katalog z mediami (w katalogu public)ale po kliknięciu w "zapisz" po krótkiej pracy katlog znika z listy Ma ktoś pomysł jak to rozwązać ?
  7. dyoda

    Witam

    Witam wszystkich.