Recent Content by dzwigar

  1. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    Panowie, posiadam dodatek do home assistant Adblocker terraz szukam filtra pod polskie strony www, przede wszystkim wp.pl. Mam zaciagniete filtry z publicznych repo, moze macie jakies zrodla dla polskich stron www? Pozdrawiam
  2. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    No ja mam wszedzie reklamy bo nie mam filtra pod MT. @pigers moze masz jakis firewal pod MT?
  3. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    Slabo wyglada za pomoca mikrotika czy (pihole + adblock) ?
  4. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    Bardzo dziękuje @pigers za stawiennictwo. Mam sieci WiFi zarządzana z poziomu caps mana i ccr1009-8, na którym mam do dyspozycji GB ramu. W sieci mam max. Około 20 urządzeń, z czego 8 to stacje robocze. Fajnie byłoby hostowac taki zbiór na githabie dla mocnych sprzętów mikrotika. @Silas Mariusz...
  5. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    Czy można to jakoś przeformatować pod mikrotika ?
  6. dzwigar

    Projekt Pi-hole – blokowanie reklam, ale bez Pi-hole, za to w samym Mikrotiku

    Czy lista jest aktualizowana pod linkiem https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/polish-pihole-filters/all_ads_filters.txt Bo taki link mam wklejony w mikrotika w skrypt i pobiera okolo 3200 rekordow.
  7. dzwigar

    Instruktaż/Tutorial Przekazywanie pełnych logów serwera na Gadu-Gadu

    Przykro mi ale nie mam paczki qlogWatcher.tar.gz. Nigdzie nie moge znalesc. Prosze o pomoc.
  8. dzwigar

    Instruktaż/Tutorial Serwer SMSC - Powiadomienia o alertach (Bramki SMS/Gadu-Gadu)

    Bardzo fajna sprawa z tym botem. Zainstalowalem go z komunikacja na gg , Ale czy moze ten bot wywsylac mi logi z sysloga. Bardzo mi zalezy na tym. Prosze Was o pomoc.
  9. dzwigar

    QNAP + TV (over DLNA)

    Witam serdecznie. Tez mam problem z napisami przez upnp Twonkymedia i pewnie przez ten serwer sie nie da wyslac na moj tv samsung. Czytalem ze mozna zainstalowac kissdx i tak zrobilem ale moj telewizor nie wykrywa tego serweru choc ja widze w procesach jest uruchomiony. Prosze was o pomoc.