Recent Content by enelan

  1. enelan

    Pomoc Mattermost

    Mattermost Pro działa znakomicie. Polecam. 1-click & run. Cześć czy mógłbyś napisać jak to uruchomiłeś? Ja także kupiłem wersje Premiemu. Instaluję ale gdy chcę odpalić Powinno działać bez żadnych dodatkowych aplikacji.
  2. enelan

    Pomoc Pętla w katalogu

    drwxrwxrwx 2 admin administ 60 Jan 8 07:23 Apps/ lrwxrwxrwx 1 admin administ 32 Jan 8 07:22 KVM -> /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/QKVM/ drwxr-xr-x 2 admin administ 1640 Jan 8 07:20 bin/ drwxr-xr-x 16 admin administ 20220 Jan 13 00:23 dev/ drwxr-xr-x...
  3. enelan

    Pomoc Pętla w katalogu

    Koledzy mój 253 Pro aktualizuje się do coraz to nowszych QTS 4.2.1 beta ale zauważyłem pewien problem. Po każdej aktualizacji zauważyłem że w każdym głównym katalogu np. Public powstaje skrót do Public co powoduje swego rodzaju pętle. Taki stan rzeczy jest przyczyną tego że podczas...
  4. enelan

    Pomoc Ustawienia DLNA

    Dla potomnych. Długo szukałem bo niestety ze wszystkich serwerów DLNA "minidlna" jest najlepszy. Strumieniuje najwęcej formatów, jest najlżejszy, nigdy nie zacina i przedewszystkim nie wyświetle tych debilnych rodzajów wyszukiwania np. By Category, By Collect itd. 1. Instalujemy Qnapware...
  5. enelan

    enelan

    Fajnie że forum żyje. Już zacząłem grzebać. Muszę jeszcze doczytać regulamin bo nie wiem dlaczego nie mogę wejść na niektóre tematy. Że może jesteś za leszcz.
  6. enelan

    enelan

    Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Mam na imię Maciek i jestem ze Szczecina. Prowadzę małą lecz rozwijającą się firmę instalatorską (sieci, monitoring, systemy zabezpieczeń oraz pełna włącznie z pomiarami elektryka). Staram się wykonywać swoją pracę w pełni profesjonalnie więc w razie potrzeby...