Recent Content by Era73

  1. Era73

    Przy piwie Qmail Agent i backup lub archiwizacja poczty

    aaaaa, zobacz, chyba uBlock wyciął mi numer i nie widziałem całej wypowiedzi Mariusza. widziałem coś takiego "Zainstaluj i po sprawie. " - i dlatego zakładałem, że mowa o qmail'u :) dopiero w cytacie zobaczyłem, że było tam coś więcej :) A
  2. Era73

    Przy piwie Qmail Agent i backup lub archiwizacja poczty

    za 3 dni premiera? :) ok, to przetestuję i wtedy napiszę - ale bez możliwości pobierania w jednego miejsca (albo appki na telefon) to na razie średnio widzę...
  3. Era73

    Przy piwie Qmail Agent i backup lub archiwizacja poczty

    dzięki. w takim razie użyteczność, przynajmniej dla mnie jest marginalna :) A
  4. Era73

    Przy piwie Qmail Agent i backup lub archiwizacja poczty

    To z ciekawości, skoro jest to pewnego rodzaju agregator poczty - czy można użyć go właśnie jako agregatora i klientem np po imapie pobierać wszystkie maile (domyślnie - z wszystkich kont) czy tylko działa na interface www? A
  5. Era73

    Download Ubiquiti UniFi Wi-Fi Management

    Unifi server hosted on Qnap QKPG - Page 11 - Ubiquiti Networks Community Aktualnie jest 4.7.5
  6. Era73

    Kawa i papierosy Router do firmy około 70 urzadzeń

    Tani i wydajny - mikrotik. Ale od razu mówię, że to zaawansowana zabawa. Ewentualnie bym pomyslal o jakimś UTM netasq czy watchguard - za okolo 3-4k masz router firewall ids ips, webfiltry i inne bajery - dość proste w zarzadzaniu. A