Recent Content by facet_

  1. facet_

    Pomoc status - odmontowany

    nie nie, ja je mam odmontowane i przez to nie mam dostępu do danych, natomiast nie wiem co zrobić aby je ponownie podmontować, nie wiem też dlaczego nie są automatycznie montowane i tu prośba o pomocOk rozwiązany, wystraczyło z basha odpalić e2fsck -f /dev/md1 i po sprawdzeniu i naprawie...
  2. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    tak czy siak dziękuje za pomocw PANEL STEROWANIA / USTAWIENIA UPRAWNIEŃ / FOLDERY WSPÓŁDZIELONE jest podstawowa informacja jakie foldery udostępnione są na jakich fizycznych dyskach czy to w trybie single czy też w raid
  3. facet_

    Pomoc status - odmontowany

    Witam, może dziwne pytanie ale po restarcie QNAPa mam w Menadżer pamięci przy: Lustrzany wolumin dysku 5 6 - status: ODMONTOWANY jakim cudem mam to podmontować?
  4. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    dziwi mnie tylko dlaczego nie dali takiej możliwości przez www, przecież istotne jest na których fizycznych dyskach leżą nasze dane
  5. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    a możesz mi napisać skąd ta literka H? czy jeśli jest wcześniej jakiś RAID1 to zmienia postać rzeczy ?
  6. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    Może inaczej, mam 8 dysk uwalony (smart zgłasza problem) i chciałbym wiedzieć co na nim jest. Chciałbym wiedzieć co jest na każdym fizycznym dysku. Akurat ósmy działa jako pojedynczy
  7. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    ...podziękował :) pozdrawiamzalogowałem się winscp ale widzę strukturę jak wyżej, ale jak rozszyfrować który folder to np "pojedynczy dysk: 8"
  8. facet_

    witam

    a TS-859U+ oraz TS-420U :)
  9. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    o widzisz, a możesz mi jeszcze wskazać jak się do tego dostać, u Ciebie na fotce wygląda mi to na jakiś MC po SSH chociaż wydaje mi się że można się dostać po SFTP?
  10. facet_

    witam

    wita Was wszystkich szczęśliwy użytkownik kilku qnapów....
  11. facet_

    Pomoc Sprawdzenie, co znajduje się na każdym z fizycznych dysków.

    Witam serdecznie wszystkich bo to mój pierwszy post, mam chyba banalne pytanie ale nie umiem znaleźć rozwiązani, mianowicie jak sprawdzić co jest na danym fizycznym dysku, mając ich 8 nie jest to takie oczywiste co gdzie się znajduję, wystarczą mi właściwie główne udziały sieciowe/foldery, z...