Recent Content by Founder

  1. F

    Pomoc Serwer WWW TS-110

    Cześć, stary, ale jary Obecna wersja firmwaru'u: 3.2.5 Build 0409T Pozdrawiam Cześć, zaktualizowałem firmware do 4.2.0 (niezła landryna :P, na moim sprzęcie troszkę ciężki) i opcja włączania oraz zmiany portów dla serwera WWW działa. Nadal nie mam pojęcia dlaczego nie działało wcześniej. P.S...
  2. F

    Pomoc Serwer WWW TS-110

    Cześć, mam mały problem z uruchomieniem serwera WWW na moim NASie. Od początku: serwer działa sobie od kilku lat bez zastrzeżeń, zmiana konfiguracji mojej sieci spowodowała konieczność zmiany portu, na którym serwer stoi. Aby to zrobić zalogowałem się do NASa, zmieniam nr portu, klikam zapisz...
  3. F

    [POMOCY] Język Interface

    Witam, Po zaledwie kilku dniach użytkowania TS-110 napotkałem następujący problem - nie mogłem się zalogować do zakładki administracja. Próbowałem z 2 komputerów z różnymi systemami (Win 7 oraz XP), na 2 różnych przeglądarkach, wywoływanie zarówno po wewnętrznym jak i zewnętrznym IP...
  4. F

    Witam :)

    Cześć, Pozdrowienia od "świeżego" użytkownika TS-110. Z racji braków w wiedzy pewnie lepiej się poznamy ;) Pozdrawiam