Recent Content by Fremen

  1. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Mam wrażenie, że się nie rozumiemy. Wyjąłem ten dysk z NASa i zastąpiłem jego miejsce innym dyskiem. W swojej ignorancji myślałem, że będę go mógł używać w stacji dokującej pod windows. Kiedy się zorientowałem, że popełniłem błąd i chciałem znowu zamienić dyski okazało się że już nie mogę go...
  2. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Ktoś ewentualnie wie jak można odzyskać dane z tego dysku?
  3. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Zdaję się, że nie da rady z powrotem podłączyć dysk w NASie. Czy można jakoś zainicjować ten dysk by odczytać dane? A jeżeli nie, jak można odzyskać dane?
  4. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Wygląda to tak: To jest przykład, bo zamieniłem dyski. Gdyby był tam stary (ten do którego chcę się dostać), to w menu akcja byłaby tylko jedna opcja: przywróć grupę raid
  5. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Grupa RAID nie może być aktywowana
  6. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Chciałbym się upewnić mój NAS to TS-453A 1675364749 No i się zaczęło wymieniłem dysk na stary i pokazuje komunikat: 1675365167 Nie mogę znowu zrobić go aktywny
  7. Fremen

    Pomoc Windows widzi/ nie widzi NAS

    Uffffff, zadziałało, mam dostęp do NASa. Mam tylko nadzieję, że permanentnie Zbawco, dziękuję
  8. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Jeszcze jedno. Czy żeby włożyć/wyjąć dysk, muszę wyłączyć NASa? Może dla Was jest to oczywiste, ale ja naprawdę nie wiem ;-)
  9. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    No dobrze, a czy mogę z powrotem włożyć ten dysk do nasa? Pomimo, że zająłem jego miejsce innym?
  10. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Nie, nie mogę
  11. Fremen

    Pomoc Windows widzi/ nie widzi NAS

    Nacisnąłem 3 sek. Czy NAS powinien coś pokazać, zapiszczeć? Nic się nie działo
  12. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Wyglada to ta: Do niczego nie mam dostępu
  13. Fremen

    Pomoc Problem z dyskiem z NASa

    Czy tak to ma wyglądać? Wejść mogę tylko na linux exit volume 1 i 2 jak mam zobaczyć pliki?