Recent Content by Frodo_83

  1. Frodo_83

    Kamery Hikvision w systemach QNAP

    Według mnie hikvision ma jedne z lepszych kamer w stosunku jakość do ceny. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  2. Frodo_83

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    to jak mam to twonky uruchomic skoro po instalacji i kliknieciu w ikone sie nie odpala Zainiciowalem od nowa Nas wgrałem twonky i dalej po wpisaniu http://192.168.1.20:9000/ nie wyswietla nic
  3. Frodo_83

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Wpisuje adres nasa z portem 9000 i nie otwiera
  4. Frodo_83

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    tak robie instaluje sie ale pozniej sie nie uruchamia wogole
  5. Frodo_83

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Właśnie nie mam w app center jak instalowałem z tego linku po zainstalowaniu się nie włącza Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Jest ktoś w stanie pomoc ? Po instalacji z tego linku http://www.qoolbox.fr/QTwonky_8.3.0_x86_64.qpkg.zip Twonky się instaluje ale się nie uruchamia ?
  6. Frodo_83

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Witam nie moge znalezsc jakie Twonky zainstalowac na 4.2.2 TS-251A
  7. Frodo_83

    QNAP TS-251A-2G czy QNAP TS-251 do domu

    Witam mam dylemat bo nie wiem który wybrać do zastosowań domowych muzyka filmy itp bez wirtualizacji zadnych. Czy duża jest róznica w pracy między tymi dwoma Nasami?
  8. Frodo_83

    QNAP TS-251 + WD WD30EFRX Red 3TB

    Witam ile za samego QNAP TS-251 ?
  9. Frodo_83

    Pomoc Wolne transfery Qnap TS-212P

    Nieatety nie wylaczylem jumbo frame na routerze I treraz mam.transfer z PC na Nas na poziomie 32 Mb/s Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk Qnap bezposrednio wpiety do kompa i to samo jest. Kable wymienione na kat.6
  10. Frodo_83

    Pomoc Wolne transfery Qnap TS-212P

    212P wymienione kable Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk
  11. Frodo_83

    Pomoc Wolne transfery Qnap TS-212P

    Mam ten Sam problem z tym ze posiadam router Asus ac1900 transfer na poziomie 16/mbs. Qnap wpiety bezposrednio do routera. Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk
  12. Frodo_83

    Witam was

    Witajcie od wczoraj jestem posiadaczen TS-212p pierwsze wrazenia pozytywne. Pozdrawiam