Recent Content by galileo87

  1. G

    Pomoc Konfiguracja TS-253A - jaka konfiguracja?

    ja mam właśnie TS-253A :) Ramu mam 8GB, mówisz, że mało? patrząc na obciążenie to cały czas jest dużo dostępnego
  2. G

    Pomoc Konfiguracja TS-253A - jaka konfiguracja?

    dzięki panowie, pomyślę nad większym dyskiem, faktycznie ceny spadły
  3. G

    Pomoc Konfiguracja TS-253A - jaka konfiguracja?

    też tak bym chciał, aby na 1 dysku był tylko monitoring ale na to niestety mam za mały dysk (na resztę danych) :/ dlatego monitoring musi być z bazą filmów. Wiem, że model nie jest najnowszy ale to mój pierwszy firmowy NAS więc może za rok zmienię, jeżeli będzie taka potrzeba. Na razie...
  4. G

    Pomoc Konfiguracja TS-253A - jaka konfiguracja?

    Witam, Posiadam model TS-253A z 2 dyskami 2TB (sumarycznie 4TB). Poniżej określenie do czego go potrzebuję: 1. Serwer multimedialny - filmy, muzyka, zdjęcia - 800 GB 2. Kopie zapasowe - 1 laptop, 2 smartfony - 600 GB 3. Monitoring - 3 kamery 8mpx H265 - 1000 GB (może więcej) 4. Dysk sieciowy...
  5. G

    Karta rozszerzeń ts-253d

    rozumiem, szkoda, że te karty nie są trochę tańsze, wtedy nie byłoby dylematu, dziękuję za wytłumaczenie
  6. G

    Karta rozszerzeń ts-253d

    zastanawia mnie kwestia, co jest lepszym wyborem, gdy 2 dyski to za mało (mając TS-253D): 1. TS-253D + dokupienie karty rozszerzeń i dyski ssd 2. zamiast karty rozszerzeń dołozyć pieniądze i kupić używany TS-453D i włożyć bezpośrednio 2 dyski SSD (TS-253D sprzedać) w przyszłości będzie przede...
  7. G

    witam

    kiedys w przyszłości, teraz musze się douczyć w temacie QNAP :) pozdrawiam
  8. G

    witam

    który system niby lepszy? :)
  9. G

    witam

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Trafiłem tutaj ponieważ zakupiłem serwer TS-253A (używany). Wcześniej miałem serwer domowy postawiony na Hp T620, system OMV 5.0, lecz postanowiłem przejść na profesjonalny sprzęt (dla domu).