Recent Content by Gandy078

  1. G

    Pomoc Nieudana próba wymiany dysku systemowego - brak dostępu do puli pamięci

    Witam na zakończenie tematu z informacją dla innych na przyszłość. Problem zgłosiłem do Helpdesku. W dwóch podejściach (najpierw sam system, potem oba dyski) udało się Panu Mariuszowi odzyskać dostęp do wszystkich danych. Planuję zakup jeszcze jednego dysku 20TB i zrobienie porządnie RAID 1 W...
  2. G

    Pomoc Nieudana próba wymiany dysku systemowego - brak dostępu do puli pamięci

    Właśnie tak zrobiłem, nic nie klonowałem. Dysk nr3 wsadziłem sam, postawiłem na nim system od zera i dopiero potem z backup wgrałem ustawienia. A dopiero potem dołożyłem dysk nr2. w menadżeże dysków zobaczył mi dysk nr2 i w opcji "odzyskaj" miałem możliwość "dołącz i odzyskaj pulę pamięci" Nie...
  3. G

    Pomoc Nieudana próba wymiany dysku systemowego - brak dostępu do puli pamięci

    Witam Mam duży problem z odzyskaniem danych, ale po kolei: - Mam NASa TS-231P z dwoma kieszeniami. Oryginalnie zakupiłem go z jednym dyskiem - DYSK nr1 - 10TB - zainstalowałem na nim system i na folderach udostępnionych robiłem kopię. Dysk pracował w RAID 0 single Potem zakupiłem - DYSK nr2 -...