Recent Content by goauld501

  1. goauld501

    Kamery IP tajwańskiej firmy Yudor - 50 PLN netto

    Czy jeszcze jakieś kamerki zostały? Jakby coś jeszcze zostało to jestem chętny na: 4 szt. YUC-HN83P 2 szt. YUC-HK85P
  2. goauld501

    Pomoc Kamery i Licencja do TS-453Pro

    Działa na tej kamerce detekcja ruchu z poziomu Surveillance Station?
  3. goauld501

    Pomoc Powtarzające się powiadomienie The file system is not clean

    U mnie to samo. Update systemu nic nie zmienił. Komunikat nadal się pojawia.
  4. goauld501

    Pomoc POR Recovery Count - dysk ssd

    Tak resetowałem z palucha. Były problemy z instalacją aktualizacji windowsa. Przed chwilą na próbę 2 razy zresetowałem sprzęt z palucha i ROR .. się nie zmienił.
  5. goauld501

    Pomoc POR Recovery Count - dysk ssd

    Witam Zaobserwowałem ostatnio, że wzrosła wartość ROR Recovery Count dla mojego dysku ssd SAMSUNG 850 EVO 250GB. Dysk mam od 2 tygodni i nie bardzo wiem czy parametry tego dysku są w porządku czy jednak dzieje się coś niedobrego?
  6. goauld501

    Pomoc HDstation nie startuje po aktualizacji QTS z 4.1.4 do 4.2

    U mnie pomogło skorzystanie z restartuj ustawienia. Jednak wydaje mi się że QTS 4.1.4 działał żwawiej.
  7. goauld501

    Pomoc HDstation nie startuje po aktualizacji QTS z 4.1.4 do 4.2

    Witam Po przejściu na QTS 4.2 z 4.1.3 start HDstation można wymusić jedynie poprzez restart lub wyłączenie i ponowne włączenie. Nawet po restarcie HDstation nie wszystko chodzi jednak chyba dobrze. Po wejściu do Panelu sterowania a następnie do ustawień HDstation nic nie wyświetla się w okienku...
  8. goauld501

    Pomoc HybridDesk Station - wymagany restart

    Czy HD Station 3.0.6 działa poprawine z QTS 4.1.4, czy nie powinno być instalowane z QTS 4.2? Zrobiłem taką instalację ()HD Station) i mam teraz problem z Surveillance Station. Poprzez HD station 3.0.6 można zainstalować wersję 5.1.0.2 a przez APP Center nadal jedybie wersję 5.0.6 Co gorsza...
  9. goauld501

    Pomoc Jak otworzyć z przeglądarki uruchomionej pod HybridDesk Station stream *.m3u z tunera

    Witam Czy jest dostępny jakiś program pod qnapa, który pozwoli otworzyć plik *.m3u? Dzięki za wszelką pomoc
  10. goauld501

    Pomoc TV station: wyszukiwanie kanałów mnie przerosło!

    Poczytaj ten temat Rozwiązany - TV Station w TS-253 PRO Jaki tuner kupić? | QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club
  11. goauld501

    Pomoc komunikat "Aktualizacja jest teraz dostepna w HDStation"

    Witam Zerknij na ten link Rozwiązany - Aktualizacja KODI
  12. goauld501

    Pomoc Youtube jak regulować głośność za pomocą klawiatury lenovo N5902?

    W opcjach Youtube brak jest opcji dot. głośnosci. Jedyne co znalazłem to włączenie/ wyłączenie dźwięku. Dziwne, że część opcji z klawiszy funkcyjnych działa. Min. zatrzymanie/wznowienie odtwarzania (pauza), wyłaczenie odtwarzania, wyjście z Youtube.
  13. goauld501

    Pomoc Youtube jak regulować głośność za pomocą klawiatury lenovo N5902?

    Klawiatura jest wyposażona w myszkę. Tylko nie widzę nigdzie opcji do regulacji głośności w Youtube. W KODI działa bez problemu wiec pomyslałem, że w Youtube też nie powinno byc problemu.