Recent Content by Goofi

  1. G

    Blad na www, nie nagrywa

    Witam, Od niedawna siadlo mi nagrywanie w Qnapie. Kamerka to Linksys WVC54GCA. Podglad obrazu dziala, w ustawieniach kamery wlaczony jest Motion detect, kamera wysyla powiadomienia mailem i ftp. Qnap kiedys nagrywal i bylo spoko, od niedawna nie nagrywa i pojawil sie blad na www. Robiac...
  2. G

    Brak polaczenia z kamera przez Internet

    Witam, Posiadam kamerke Linksys WVC54GCA, podlaczylem ja do Qnapa i bez problemu sie uruchomila i swietnie dziala. Przekierowalem porty na routerze i probuje sie laczyc z pracy i lipa, stronka oczywiscie dziala, w ustawieniach kamerki jak klikne "Sprawdz" to pojawia sie zrzut z kamerki, ale w...
  3. G

    Wymiana dyskow

    Witam, Jest mozliwosc bezbolesnej wymiany obu dyskow bez utraty tego co jest na Qnapie? Mam w tej chwili RAID1, najnowszy firmware. Obecne oba dyski sa po 1TB, nowe po 250G. Miejsca na nowych skopojnie starczy. Niestety tamte musze zwolnic a te 250G mam na pewien czas, po nowym roku znowu beda...
  4. G

    Zamula siec

    Zaktualizowalem dzisiaj soft w routerze i jest lepiej, choc bez rewelacji, niestety mam v.7 ktora ject chyba najgorsza ze wszystkich i nie daje duzych mozliwosci a jak gdzies wyczytalem wiesza sie przy torrentach... ;( Jak bede cos nowego kupowal, to cos zdecydowanie lepszego ;)
  5. G

    QNAP TS-509 Pro Turbo NAS i obsługa iSCSI oraz szyfrowania..

    Czy ta konferencja nie byla 25.11?
  6. G

    Zamula siec

    Pewnie router nie wyrabia, probowalem zmienic firmware, ale zonk (pewnie nie ta wersja), jutro sie tym pobawie bo sprzecik stoi w pokoju obok, gdzie spia ;) Na poczatku nie moglem odpalic stronki routera, pewnie jeszcze dochodzil do siebie...
  7. G

    Zamula siec

    Podczas testow zszedlem do jednego Pogrzebalem tu za pomoca sztuczki pokazanej tutaj viewtopic.php?f=23&t=49&start=0 i ustawilem: Max number of downloads: 2 Max download rate: 0 Max upload rate: 10 ... Zaobreswowalem, przy dw 0 i up 0 stronki smigaja super, jak tylko cos zacznie latac po...
  8. G

    Zamula siec

    Witam, Po paru dniach posiadania TS-209 II zaczalem sie bawic w pobieranie Torrentow poprzez stacje pobierania i QGet. Linki do Torrentow ladnie sie dodaly, ale nagle cos mi siec zaczelo zamulac do tego stopnia, ze nie da sie zadnej stronki odpalic, ani poczty pobrac :| Po odlaczeniu kabla...
  9. G

    Pozdrowka z Warszawy ;)

    Witam wszystkich, od paru dni mam Qnapa TS 209 II i ciekawie sie zapowiada ;)