Recent Content by goromajima

  1. goromajima

    Sprzedam Dysk sieciowy QNAP HS-251+ (plus dysk 4TB)

    Witam. Mam do sprzedania dysk sieciowy QNAP HS-251+. Zakupiłem go ok. 5 lat temu, wykorzystywany tylko do domowego przechowywania plików. Sprawny w 100%. Do zestawu dorzucam dysk IronWolf Seagate 4TB. Na ostatnim zdjęciu widać ile przepracował dni, oraz w jakiej jest kondycji. System zresetowany...
  2. goromajima

    Pomoc Problem z NFS. Kodi widzi foldery... i nic więcej.

    Wrzuciłem starego backup'a ustawień. Ustawiłem smb na 3 i wpisałem od nowa nazwę serwera... ruszyło ;)
  3. goromajima

    Pomoc Problem z NFS. Kodi widzi foldery... i nic więcej.

    Aby nie zakładać nowego tematu, powstał kolejny problem. Otóż zaktualizowałem system do 4.5.xxx, po czym zauważyłem, że nie śmiga on u mnie dobrze, więc znów chciałem wrócić do 4.3.6.1411 Build 20200825. Wgrałem ten starszy, i teraz mam problem z połączeniem się i to na Nvidia Shield (podłączyć...
  4. goromajima

    Pomoc Problem z NFS. Kodi widzi foldery... i nic więcej.

    Tak widziałem, i rozwiązuje ten problem na innych forach ;) Chodzi mi o to, dlaczego nie mogę wejść do folderów. Pokazuje 4kb, a w środku jest czasem kilkaset GB.
  5. goromajima

    Pomoc Problem z NFS. Kodi widzi foldery... i nic więcej.

    Witam Panowie, Obecnie śmigam przez SMB, ale chcę spróbować NFS, ponieważ mam problem z odtwarzaniem pełnych płyt 4k bluray (czasem się zacinają). Problem polega na tym, że Kodi łączy się z IP Qnap'a i widzi foldery, ale już wejść w nie nie mogę. Załączam też screeny udziałów w ustawieniach...
  6. goromajima

    Pomoc Kodi Leia 18.2 problem ze Sport365

    Witam Panowie, czy macie problem z odtwarzaniem wtyczki Sport365? Gdy chcę włączyć jakiś mecz to owszem on się uruchamia, ale pojawia się kilka ekranów ładowania local proxy. Wcześniej nic takiego nie miałem, nic też nie zmieniałem w ustawieniach.
  7. goromajima

    Pomoc Program do iptv

    Dzięki! Sprawdzę [emoji6]
  8. goromajima

    Pomoc Program do iptv

    Tak, tak to rozwiązanie znam dobrze, bo z niego korzystam ;) Ciekawy jestem tylko czy jest jakiś bezpośredni program do iptv.
  9. goromajima

    Pomoc Program do iptv

    Witam Panowie :) Chciałbym oglądać iptv na HD Station (na swoim tv) przez jakiś prosty i łatwy program. Takie rozwiązania jak Kodi czy Plex znam. Pytam czy istnieje jakiś prosty, dedykowany program tylko do odtwarzania list m3u? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 Build 20190425 Model...
  10. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    No mam XOX ;) ale chce mieć wszystko w jednym miejscu. A może ktoś z Was wie dlaczego mam taki problem, że kodi na xboxie, który wszedł już w stabilną wersję 18, nie chce otwierać mi ripów 4k jak i płyt z BDMV?
  11. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    Nvidia w zupełności powinna starczyć i myśle, że to jest najtańszy wydatek, bo gdybym chciał odtwarzać płyty z filmami UHD 4k, to musiałbym kupić dobry odtwarzacz, a one też kosztują.
  12. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    Dodam też, że nie szukam odtwarzania ripów 4k w postaci mkv. itd. tylko pełnych płyt BDMV więc to troszkę mocy potrzebuje.
  13. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    Ok. Dzięki z polecenie. Przyjrzę się temu Shield’owi [emoji6]
  14. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    Właśnie, może niekoniecznie kupować nowego NASa, tylko dokupić urządzenie, które obsłuży kodi. Oststnio testuje kodi na xbox one x i nie chce on otwierać 4k. Gdy wbijam się przez tv do NASa wszystko śmiga pięknie. Generalnie chciałbym odtwarzać pełne dyski UHD przez kodi oraz mieć dobry dźwięk...
  15. goromajima

    Jaki NAS do filmów Bluray 4K

    Dzięki za odpowiedź. No właśnie telewizor mam dobry, bo w tym roku kupiłem Panasa za prawie 10 koła. Sprawdzałem jak idą filmy z 4k po sieci, i jest ekstra. Problem w tym, że nie mogę zainstalować kodi na panasie.