Recent Content by GRazny

  1. G

    QNAP TS-x53A czy Kodi odtworzy filmy 4k w kodeku HEVC x265

    Informacyjnie... Aktualnie mam z 15 filmów (w tym nawet te powyżej 10GB) Wszystkie 4k 10 bit HDR x265 Wszystko płynnie na połaczeniu 1GB jako NFS (zrezygnowałem z DNLA) z Qnap 210 (250 MB ram, ARM pojedyńczy) TV ma procek sony X1 Extreme (to pewnie tu leży przyczyna płynności - SONY XE9305) Na...
  2. G

    TS-251-8G

    aktualne? tu nie ma prywatnych wiadomości?
  3. G

    QNAP TS-x53A czy Kodi odtworzy filmy 4k w kodeku HEVC x265

    no właśnie Twonky... a czemu ja to pamiętam z innych firmware TS 210? nagle wycieli? EDIT: dobra już znalazłem o braku wsparcia od jakiejś tam wersji... Można tu się cofnąć z Firmware i zainstalować z paczki?
  4. G

    QNAP TS-x53A czy Kodi odtworzy filmy 4k w kodeku HEVC x265

    to już jakiś trop Z Twojej wypowiedzi wynika (a ja jestem lajkonikiem ;) że TV transkoduje otrzymane dane w DLNA Ciekawe czy wymiana NAS by tu pomogła z tymi pozostałymi filmami...
  5. G

    QNAP TS-x53A czy Kodi odtworzy filmy 4k w kodeku HEVC x265

    Witam Się podepnę... bo przeszukuję dziś neta gdzie mogę Mam TS-210 !!! (300MB ramu, jakiś jednordzeniowiec arm chyba) i właśnie oglądam przez KODI w Android TV: Kong.Skull.Island.2017.2160p.10bit.HDR.BluRay.7.1.mkv podobnie pięknie szło The Smurfs 2 2013 Mult UHD x265 HDR Dolby Vision.mkv...
  6. G

    Pomoc DLNA TS-210 na Panasonic Viera

    Twonky nie ma takich funkcji Dzięki za odp to jedyna rzecz której mi brakuje ale jest tyle plusów że wytrzymam ;)
  7. G

    Pomoc DLNA TS-210 na Panasonic Viera

    Witam Chciałbym mieć możliwość udostępnienia swojemu Panasowi 48as640 materiałów z TS-210 w formie graficznej (coś na wzór tego z plexa) bez dodatkowych urządzeń. Widzę że Panasonic nie ma dedykowanego dla QNAP oprogramowania (?) a na QNAPie nie widzę nic sensownego z dostępnych serwerów DLNA...
  8. G

    Witam

    Hej Witam wszystkich Od jakiegoś czasu bawię się TS-210 wraz z Panasonic 48as640 Pozdrawiam ;)