Recent Content by Gregro

  1. G

    Pomoc agregacja portów

    Tak tylko na jednym Głupi jestem jak but, otóż w moich pseudo testach (robiłem jest z różnych komputerów) kopiowałem pliki z jednego zasobu sieciowego zamapowanego na te komputery - ehh, teraz zapuściłem kopiowanie plików lokalnie z tych komputerów - działa, ruch się balansuje na wszystkich...
  2. G

    Pomoc agregacja portów

    port-channel load balancing mam ustawiony, puszczam testy, ogólnie mam 2 zagregowane porty każdy po 100 Mb/s przepustowości czyli powinienem dostać 200Mb/s. Podłączam się jednym kompem, zapuszczam kopiowanie plików na Qnap i mam około 2,3 MB/s z drugiego kompa mam kopiowanie i tam jest 9,5 MB/s...
  3. G

    Pomoc agregacja portów

    Witam serdecznie, konfigurował ktoś agregacje portów? wydaje mi się że mam problem, otóż, na qnap skonfigurowałem agregacje w wykorzystaniem IEE 802.3ad oraz tryb LACP na switchu Cisco 2960. Z tego co obserwuje to nie widzę load balancingu na dwóćh portach cały ruch idzie jednym portem. Jeśli...
  4. G

    Pomoc Synchronizacja a uprawnienia pomiędzy QNAP

    Odpowiedź z Qnap HelpDesk: cyt:" Hello, unfortunatelly replication can not copy the privileges. You have to set them up manually. Thanks. Ticket Details " Szkoda bardzo by mi się to przydało
  5. G

    Pomoc system kasuje snapshota

    Witam serdecznie, Mam pytanie, ustawiłem miejsce na migawki ok 2.7 T. Zrobiłem sobie migawkę i teraz dorzucam spore pliki do macierzy - migawka rośnie. Kiedy jej rozmiar dochodzi do około 1.5 T, system sam usuwa migawkę (info w logach)... dlaczego? Pozdrawiam Wersja oprogramowania Firmware...
  6. G

    Pomoc Synchronizacja a uprawnienia pomiędzy QNAP

    Witam serdecznie, Mam pytanie odnośnie synchronizacji danych pomiędzy dwoma Qnapami. Na jednym serwerze mam katalogi z plikami oraz ustawione uprawnienia do nich, dodam, iż userzy zaciągają się z AD. Podczas kopiowania danych w procesie synchronizacji pomiędzy dwoma Qnapami, zauważyłem, iż do...