Recent Content by grymcio

  1. grymcio

    Pomoc Transkodowanie - o co w tym chodzi

    Witajcie, jestem totalnie nowy i mam problem ze strimowaniem video na tv lub ipada. Generalnie nie działa mi w to w video station (albo zły format pliku video albo transkodowanie nie działa bo wywala, że nie da się zapisać) Nie wiem co robić...Jakie formaty czyta i strimuje ten video station? A...
  2. grymcio

    Pomoc Po aktualizacji brak zdjęć w albumach Photo Station

    Czyli generalnie przy przegrywaniu tworzę nowe foldery (takie odpowiedniki katalogów na dysku przenośnym) i tam trzymam zdjęcia czy wideo, natomiast albumy mogę tworzyć ze zdjęć z różnych folderów tak? Jeśli chodzi o oprogramowanie to mam 4.2 jakiś built 4 czy coś w każdym razie zaktualizowało...
  3. grymcio

    Pomoc Po aktualizacji brak zdjęć w albumach Photo Station

    To może ja się tutaj podepnę, mam podobny problem mianowicie wczoraj odpaliłem nowego TS-251A i na próbę w Photo Station próbowałem przegrać trochę zdjęć i filmików do nas-a i teraz: 1. nie wiem jaka jest różnica między zakładką folder a zakładką album w tym programie (czy każdy album musi być w...
  4. grymcio

    powitanie

    Witam wszystkich użytkowników NAS-ów QNAP i liczę na pomoc w ogarnięciu sprzętu. Pozdrawiam