Recent Content by Grzeniu

  1. Grzeniu

    Pomoc Problem z wydajnością, spadki prędkości odbierania/wysyłania

    Zapytanie na helpdesku stworzyłem, czekam na reakcje, jak rozwiążą problem to napisze tu co było nie tak.
  2. Grzeniu

    Pomoc Problem z wydajnością, spadki prędkości odbierania/wysyłania

    Aktualnie 3 i 4 są jako osobne i nie ma LACP. Wcześniej były jako trunk. Dyski są na 6Gbps A co do diagramu to co mam narysować Ci 3 prostokąty i strzałki ? :D Tu nie ma żadnej filozofii w sieci. Może dodam że do backupu używam Veeam, jest na tym samym ESX co serwery które backupuje...
  3. Grzeniu

    Pomoc Problem z wydajnością, spadki prędkości odbierania/wysyłania

    RAID 5 A o sieci co chcesz więcej wiedzieć ? Połączenie wygląda tak: QNAP>Switch>ESX QNAP>10Gb/s>Switch>4x1Gb/s>ESX Sieć jest puszczona w całości i wszystko działa w tej samej podsieci. Sieciówki na ESX nie są obciążone, na switchu również i zostaje NAS, który nie wiem co robi, ale zajmuje...
  4. Grzeniu

    Pomoc Problem z wydajnością, spadki prędkości odbierania/wysyłania

    A sorry zapomniałem o dyskach. jak coś trzeba jeszcze z informacji to dajcie znać :) Dyski to: Seagate ST8000VN0022-2E112 x5 8TB Seagate ST16000VN001-2RV103 x3 16TB Pamięć RAM: 16GB Adapter 3 i 4 do switcha link 10Gb/s Serwer do switcha 4 x 1 Gb/s Pobieranie pliku bezpośrednio z QNAPA z...
  5. Grzeniu

    Witam

    Witam Wszystkich :)
  6. Grzeniu

    Pomoc Problem z wydajnością, spadki prędkości odbierania/wysyłania

    Dzień Dobry, Mam problem z QNAP-em, a dokładnie: - transfer maksymalny odbierania wynosi ~100MB/s (załącznik) ; - flapuje - transfer po czasie maleje do 6-8MB/s i już nie urośnie aż do restartu powiedzmy backupu...; QNAP podłączony jest linkami 10GB/s. Zaktualizowany do najnowszej wersji...