Recent Content by GrzesiekGik

  1. GrzesiekGik

    Pomoc Zdjecia z Kamer

    Foty w dzień są wporządku i dochodzą do 900kB. Problem pewnie leży w sofcie. Coś kiedyś na to będzie trzeba poradzić, teraz niech mi narobi zdjęc i zobaczymy co z tego zlepię. Raz jeszcze dzięki
  2. GrzesiekGik

    Pomoc Zdjecia z Kamer

    Też tak ustawiłem zdjecia 2560x1440 ale zdjęcia średnie są. Twoje też zajmują tylko 500kB ponad? No i też to robie z myślą o Time Lapsie.... ale co 10min... bo chce zrobić taki cało roczny :)
  3. GrzesiekGik

    Pomoc Zdjecia z Kamer

    Masz racje, dziękuje. Zapisuje mi zdjęcia... chociaż ich jakość wygląda dość biednie...500kB średnio.
  4. GrzesiekGik

    Pomoc Zdjecia z Kamer

    Serwer FTP tak samo mam ogarnięty i to działa. Testowy plik zapisuje. ale zapis zdjęc ustawia się tylko w pamięci masowej? Problemem jest ścieżka do pliku. Kamera wymaga jakiegoś dziwnego formatu tej ścieżki czy jakiś nadzwyczajnych uprawnień w QNAP, żeby móc stworzyć folder? Bo podając taką...
  5. GrzesiekGik

    Pomoc Zdjecia z Kamer

    Witam serdecznie Chcę uzyskać prostą funkcje... ale te aplikacje po prostu chyba mnie już przerastają. Mam kamerę hikvision... mam też rejestrator. Robi to swoją robotę i działa. Opcja z rejestratorem w QNAP działała... jakoś tak. Nie istotne już teraz. Chcę aby 1 kamera robiła mi zdjęcie co...