Recent Content by Grzessiek

  1. Grzessiek

    Pomoc Fujitsu celvin QR802 update firmware na Qnap TS-869U

    Witam, Jednak potrzebuję podpowiedzi:) W pomocnych materiałach nie udało mi się znaleźć mojego modelu NASa (TS-469U) Zromiłem obraz DOMa jednak nie mogę wgrać obrazu firmwaru w odpowiednie miejsce. Na usb mam obraz zapisany jako dom.img (bez folderu). Po wpisaniu sudo su i fdisk -l wygląda to...
  2. Grzessiek

    Pomoc Fujitsu celvin QR802 update firmware na Qnap TS-869U

    Dzięki za podpowiedź. Jest dużo poradników np. na QNAP Wiki i w tym modelu wydaje się dosyć łatwe. Mógł byś mi jeszcze podpowiedzieć od którego QNAP-a wziąć firmware? Płyta jest od 8 zatokowego a ten model jest 4 zatokowy. Firmware od TS-469U-SP czy TS-869U-SP (no i nie bardzo wiem czy SP czy...
  3. Grzessiek

    Pomoc Fujitsu celvin QR802 update firmware na Qnap TS-869U

    Przyznam że zielony jestem ale dzięki za podpowiedz. Doczytam jeszcze może były gdzieś porady odnośnie backupu i będę próbował.
  4. Grzessiek

    Pomoc Fujitsu celvin QR802 update firmware na Qnap TS-869U

    Jeszcze nie próbowałem. Boję się że go uceglę. Dopiero zacząłem się nim bawić.
  5. Grzessiek

    Pomoc Fujitsu celvin QR802 update firmware na Qnap TS-869U

    Jestem nowy na forum więc od razu chciałbym się przywitać. Witam wszystkich, Zakupiłem niedawno używany Fujitsu Celvin QR802. Potrzebuję go przede wszystkim do kamer. Oprogramowanie Fuitsu jest dosyć ubogie i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany firmware na...