Recent Content by grzyp

  1. grzyp

    Pomoc Rtorrent - problem z Public share po update firmware

    :D Problem rozwiązany. Dzięki za pomoc !
  2. grzyp

    Pomoc Rtorrent - problem z Public share po update firmware

    Doszukałem się równolegle, że jest nowsza wersja 0.9.6, ale tutaj pojawia się drobny problem nie wszędzie wersja ta jest wspierana/dozwolona na trackerach ... Chyba będzie trzeba jednak downgrade zrobić do 4.2.x albo zmienić aplikacje na QBittorrent
  3. grzyp

    Pomoc Rtorrent - problem z Public share po update firmware

    Tego nie wiem [chyba już wiem, doszukałem się na forum, że jest nowsza wersja 0.9.6, tutaj pojawia się drobny problem nie wszędzie wersja ta jest wspierana/dozwolona] - wersja, którą mam - rtorrent 0.9.2 Build 0513 Poza konkursowe pytanie - a jeżeli się okaże, że wersja nie jest właściwa dla...
  4. grzyp

    Pomoc Rtorrent - problem z Public share po update firmware

    Sprawdzałem - pliki są - nawet kombinowałem z chmodem ale nie zmieniło to sytuacji : [/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent] # ls -la /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent/bin/ | egrep "sleep|cut" -rwxr-xr-x 1 admin administ 47251 Apr 7 2014 cut* -rwxr-xr-x 1 admin administ...
  5. grzyp

    Pomoc Rtorrent - problem z Public share po update firmware

    Witam W dniu wczorajszym po upgradzie do najnowszej wersji softwareu - 4.3.3.0210 pojawił mi się komunikat w rtorrent - "Public share not found". Odpaliłem debugowanie i po ręcznym uruchomieniu serwisu mam komunikat jak poniżej : [/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent] # ./rtorrent.sh (info)...
  6. grzyp

    Witam :)

    Witam i dziękuję za przyjęcie do grona "forumowiczów".