Recent Content by Guliver1973

  1. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    odpowiedź: "Dzień dobry, jest to malware który zakradł się do Pana serwera. Za pomocą ssh wydać polecenie: curl http://download.qnap.com/Storage/tsd/utility/dropkick.sh | sh oraz wykonać restart serwera. Wszystko powinno działać poprawnie"
  2. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    Dziwne rzeczy, po downgrade do wersji 4.3.4.0516 build 20180315 przez kilka dni wszystko normalnie i znów ten sam problem ze znikającymi folderami itp. jak poprzednio, zrobiłem aktualizacje do najnowszej wersji i jest ok, tylko na jak długo. W czym problem?
  3. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    Ja bym nie szukał na siłę teorii spiskowych, po prostu błąd i tyle.
  4. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    Robiłem poprzez przeglądarkę po zalogowaniu się do qnapa.
  5. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    Nawet nie czytałem żadnych instrukcji, ściągnąłem oprogramowanie i zrobiłem aktualizację z pliku.
  6. Guliver1973

    Pomoc Utrata dostępu do wszystkich folderów - włamanie? Guest jako administrator?

    Miałem to samo, zrobiłem downgrade do starszej wersji i działa normalnie.