Recent Content by haczyk

  1. haczyk

    Pomoc Problem z wysokim bitrate przy zdalnym odtwarzaniu - TS-453D

    Ok, powracam po czasie i po testach. Zrobiłem test Polska - Niemcy, oto wyniki: C:\Users\haqya\Desktop\iperf>iperf3.exe -c Polska Connecting to host Polska, port 5201 [ 4] local Niemcy port 30730 connected to Polska port 5201 [ ID] Interval Transfer Bandwidth [ 4] 0.00-1.00...
  2. haczyk

    Pomoc Problem z wysokim bitrate przy zdalnym odtwarzaniu - TS-453D

    Zapomniałem dodać, że prędkość łącza za granicą wynosi 200Mbit, czyli jakieś 24MB/s to ma się nijak do bitrate 20Mbit. Podałem tu przykład konwersji filmu z 18Mbit na 20Mbit
  3. haczyk

    Pomoc Problem z wysokim bitrate przy zdalnym odtwarzaniu - TS-453D

    Witam, Mam problem ze zdalnym odtwarzaniem plików z bitrate wyższym niż ok 15Mbit (1080p, pliki większe niż 10GB) w oryginalnym stanie. Otóż co kilka/kilkanaście sekund buforuje przez kilka sekund, przez co nie ma sensu dalsze oglądanie. Dziwne jest to, że gdy włączę transkodowanie na poziomie...
  4. haczyk

    Pomoc TS-251 - prędkość transmisji danych przez internet

    U mnie sprawa nie rozwiązała się programowo żeby nie było, kable od ISP były 4 żyłowe i miałem tylko 100Mbit transmisji, stąd te niskie transfery u mnie. Dostawca zmienił kabelek i jak ręką odjął, wszystko zaczęło działać prawidłowo (okolice 800/400Mbit). Router sprytnie ukrywał przede mną...
  5. haczyk

    Pomoc TS-251 - prędkość transmisji danych przez internet

    Dzięki za wskazówkę, sprawa załatwiona. Swoją drogą z tymi certyfikatami myślałem, że powyrywam sobie włosy (błędy DNS/port 80) i już próbowałem załatwiać sprawę przez acme.sh, ale coś mnie pchnęło i w myQNAPcloud wszedłem w zakładkę certyfikatu i w 30 sekund załatwiłem sprawę... Speedtest...
  6. haczyk

    Pomoc TS-251 - prędkość transmisji danych przez internet

    Tracker prywatny, PT. Po załadowaniu torrenta w sekunde rozpędza się do ok 11.5MB/s i na tym rozpęd się kończy. Speedtesta odpalałem na zdalnym pulpicie z QNAP'a na preinstalowanym chrome. Ta paczka nie chce się odpalić: [kamil@NASF8A0B3 ~]$ cd /share/Public [kamil@NASF8A0B3 Public]$ wget...
  7. haczyk

    Pomoc TS-251 - prędkość transmisji danych przez internet

    Witam, od niedawna jestem posiadaczem TS-251 (od prawdopodobnie użytkownika tego forum) i cały czas się zastanawiam, jakie realne prędkości jest mi w stanie zapewnić ten NAS przez internet. Łącze: Down 400/Up 200 Mbit Realne transfery: qbittorrent oraz speedtest odpalony na chromie przez...
  8. haczyk

    Cześć

    Witam wszystkich tu zgromadzonych.