Recent Content by HALF and HALF

  1. HALF and HALF

    TS-253A i puryzm formy, czy jednak plasticzany TS-253B?

    Tak, czy owak (ofc., że Nowak :) ), ciekawy zamysł, z pominięciem wbudowanego DAC’a, wyciągnięciem cyfrowego sygnału i zrobieniem z Qnapa odtwarzacza, nieprawdaż? :) Moim skromnym, jedno z ciekawszych do domowego użytku zastosowań dla PCIe a tym samym, jak dla mnie jedna z niewielu pobudek...
  2. HALF and HALF

    TS-253A i puryzm formy, czy jednak plasticzany TS-253B?

    Esteta, nie esteta. Stoi toto obok sprzętów, czemu ma względnie nie spasować się z resztą klamotów. Jeżeli kolejny model nie daje za wiele nowego i śmierdzi na wskroś kiczowatym plastikiem….Czytnik, zwłaszcza SD i w tym urządzeniu nie jest mi do niczego potrzebny. DAC (Digital to Analog...
  3. HALF and HALF

    TS-253A i puryzm formy, czy jednak plasticzany TS-253B?

    Witam Zastanawiam się nad zmianą starego Qnapa na coś nowszego i tu mój wybór pada pomiędzy TS-253A / TS-253B. Czy jest coś istotnego, co mogłem przegapić w specyfikacji TS-253B, oprócz gniazda PCIe, gniazda kart SD, plasticzanego panelu z przyciskami dotykowymi i OLED, oraz tak samo...
  4. HALF and HALF

    Powitawszy

    Dziś z Pomorza, jutro też, tyle, że Szkockiego. Co do Qnap'a, postawię tym razem na TS-253A ew. TS-253B. Pozdrawiam serdecznie