Recent Content by halos

  1. halos

    Pomoc Video Station kolekcja w pętli

    Bo mam dziwne monitory, które są podłączone tylko LAN,
  2. halos

    Pomoc Video Station kolekcja w pętli

    Mam 3 monitory i chce puszczać filmy reklamowe w firmie na tych monitorach. W wideo station zrobiłem sobie playlistę a na monitorach przez przeglądarkę wpisuje adres IP, pięknie uruchamia się strona oraz filmy. Cztery filmiki uruchamiają się ładnie po kolei, tylko niestety po wyświetleniu...
  3. halos

    Pomoc Video Station kolekcja w pętli

    Witam serdecznie Nie mogę sobie poradzić z kolekcją wideo, a mianowicie chce aby dodane filmiki działały w pętli. Chodzi mi aby filmy reklamowe (ok.5) były cały czas wyśwetlane. Teraz niestety przy 5-ym zatrzymuje się,
  4. halos

    Pomoc Wordpress Qnap

    Wszystko działa jak talala. Dodałem w Container Station
  5. halos

    Pomoc Osiągnięto próg zajętości

    Witam serdecznie Nie wiem za bardzo jak zmienić wielkość puli pamięci. Zgłasza mi że mam przekroczenie mimo że woluminy nie są pełne
  6. halos

    Pomoc Wordpress Qnap

    Szanowni właściciele qnap, jak zainstalować wordpress. W instrukcjach jest aby zainstalować z app center, natomiast w app nie ma go. Nawet na stronie nie ma apki do TS-231P wer. 5.0.0.1986. Chyba że coś robię źle
  7. halos

    Pomoc Qmail agent błąd

    Właśnie czekam od wczoraj na helpa :)
  8. halos

    Pomoc Qmail agent błąd

    Witam wszystkich serdecznie Jako że to mój pierwszy post na tej stronie proszę o wyrumiałość Otóż zmniejszyłem sobie wielkość dysku z 1TB na 500GB z dysku qmail i niestety qmail już nie działa Podczas uruchamiania wywala błąd No DB connection SQLSTATE[HY000] [2002] No such file or directory Jak...
  9. halos

    Witam serdecznie

    Witam wszystkich serdecznie