Recent Content by Hawlik

  1. Hawlik

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków w Windows

    Ok - spróbuję czy potrafię ;)
  2. Hawlik

    Pomoc Problem z mapowaniem dysków w Windows

    Szanowni, odgrzebuję temat bo nie mogę sobie poradzić i nie wiem gdzie szukać pomocy - mój Qnap się zbiesił - zrobiłem reset, recovery i inne bajery - NAS widzę z poziomu komputera ale nie mogę wejść z menedżera plików (kod błędu 0x80070035 nie można odnaleźć ścieżki sieciowej) - kiedy wchodzę...
  3. Hawlik

    Pomoc Przywrócenie hasła admina w oprogramowaniu QTS 4.2 i nowszym

    Dzięki. Tak robiłem - bez skutku. Ale może próbuję 16 raz ;) . Co dziwne, z poziomu Qfindera mogę zmieniać konfigurację, hasła, ustawienia, resetować, wyzwalać, etc - ale nie mogę zalogować się do upadatu firmwaru ;( Ta... problem był dość prozaiczny - wypinałem tylko jeden dysk ;( nie świadczy...
  4. Hawlik

    Pomoc Przywrócenie hasła admina w oprogramowaniu QTS 4.2 i nowszym

    Spędziłem upojne trzy godziny i się poddaję - Qnap się powiesił po błędzie routera i po resecie stracił łączność z bazą (nie widzi dysków) - wykonałem wszelkie przywracanie konfiguracji i resetów hasła - za cholerę nie chce aktualizować systemu - wyskakuje błąd logowania- mam dostęp do...
  5. Hawlik

    Pomoc Migracja raid1 do no raid

    Odkopuję! Szanowni - mam jak kolega - chcę przejść z Raid 1 na 2 x single - czy zaoranie nie spowoduje utraty danych? Ktoś mi podpowie procedurę? Mam zrobić backup ustawień czy to nic nie da?
  6. Hawlik

    HI

    ;)