Recent Content by irissen

  1. irissen

    Pomoc Uprawnienia serwera WWW do WordPressa

    Zainstalowałem to w taki sposób, ponieważ posiadam kilka stron, które przeniosłem z dedykowanego hostingu na swój serwer, a z tego co wiem, tym sposobem można tylko jedną stronę postawić. Poza tym, przy przenoszeniu wygodniej było zrobić to normalnie w katalogu Web i używając phpmyadmin...
  2. irissen

    Pomoc Uprawnienia serwera WWW do WordPressa

    Odnośnie dokumentacji - z tym akurat nie mam problemu, wszystko poszło gładko, natomiast problemem są te uprawnienia :) Rozumiem, że muszę połączyć się poprzez SSH kontem admina i nadac uprawnienia przez chmod 777 dla fodleru którego? z wordpresem czy całe Web ?
  3. irissen

    Pomoc Uprawnienia serwera WWW do WordPressa

    Takie coś mam w loqach. Problem jest po stronie serwera albo uprawnień, nie oprogramowania, WordPress na hostingu od home działa prawidłowo.
  4. irissen

    Pomoc Uprawnienia serwera WWW do WordPressa

    Dziś przy próbie instalacji webowego CRM wystąpił błąd, po wprowadzeniu danych dostępowych do bazy danych i przejsciu dalej (dane poprawne, przeszło dalej) wystąpił błąd. Myślę, że jest to spowodowane uprawnieniami. Dla jakiego użytkownika powinieniem nadac uprawnienia aby miał dostęp w serwerze...
  5. irissen

    Pomoc Oddzielne Certyfikaty SSL dla każdego wirtualnego hosta

    Tutaj widzę że nie można dla wielu domen, tylko dla wielu subdomen jeden certyfikat. Chyba że coś przeoczyłem.
  6. irissen

    Pomoc Oddzielne Certyfikaty SSL dla każdego wirtualnego hosta

    Jest jakiś darmowy SSL do wygenerowania dla wszystkich domen ?
  7. irissen

    Pomoc Oddzielne Certyfikaty SSL dla każdego wirtualnego hosta

    to może inaczej, czy da radę wygenerować jeden certyfikat dla wszystkich hostów aby na karzej stronie było https?
  8. irissen

    Pomoc Oddzielne Certyfikaty SSL dla każdego wirtualnego hosta

    Mam na serwerze WWW kilka stron. W jaki sposób mogę ustawić oddzielne certyfikaty SSL przypisane do odpowiedniego hosta?
  9. irissen

    Pomoc Uprawnienia serwera WWW do WordPressa

    Witam, Zainstalowałem na swoim QNAPie TS-251+ WordPressa ( Przez PMA + MARIADB ). Utworzylem folder w /Web/www/mojastrona w którym znajdują się pliki wordpressa. Przy każdej aktualizacji bądź próby instalacji wymusza podanie danych ftp. Jest to trochę uciążliwe. Jak ten problem rozwiązać?
  10. irissen

    Pomoc TS-201 Firmware

    Prostą stronę informacyjną da się postawić 😅 1674066420 @Silas Mariusz rozumiem, że nie masz gdzieś zakopanego żadnego FW do tego ?
  11. irissen

    Pomoc TS-201 Firmware

    2x1,5TB Seagate Barracuda. Bardzo biedny, kupiłem bez namysłu do domu. Myślałem, że posłuży jako dysk sieciowy i serwer dla prostej strony WWW jednakże nie obsługuje on nawet MySQL w wersji FW jaka obecnie jest zainstalowana (1.0.0 build 0822). Czytałem, że w wyższych wersjach FW da się coś...
  12. irissen

    Pomoc TS-201 Firmware

    Witam, czy posiada ktoś może FW do TS-201? Najlepiej 2.4.0 1023 / 2.3.0 0825 Nie można znaleźć nigdzie w internecie, może jest jakiś custom FW?