Recent Content by JankoM

  1. JankoM

    Pomoc Qnap TS212P brak LAN

    tak Jaką kartę sieciową pod USB polecacie najlepiej AC Karty kompatybilne znalazłem na Lista kompatybilności - QNAP ,ale pewnie mi to nic nie da jeśli ją zainstaluję w porcie USB serwera bo nie mam dostępu do menu Qnap-a a tam bym musiał zmienić ustawienia sieciowe---chyba że się mylę i serwer...
  2. JankoM

    Pomoc Qnap TS212P brak LAN

    Witam W moim Qnap 512P został najprawdopodobniej uszkodzony LAN ,brak świecenia kontrolki nie widać go także w przeglądarce i QFinder. Poza tym serwer działa normalnie co widać po kontrolkach i słychać bip. Moje pytanie gdzie jest serwis Qnap w woj śląskim który by naprawił Lan pwnie wymiana...
  3. JankoM

    Pomoc Qnap 212P problem z wentylatorem

    Edit:pomyłka w tytule powinno być Qnap TS 212P,nie wiem jak to zmienić. Witam. Wentylator chłodzący obudowę mojego Qnapa TS 212 P odmówił posłuszeństwa ,przestał się kręcić to znaczy jeśli są podłączone piny 1,2 to wchodzi na max.obroty ,wystarczy jednak wcisnąć całą wtyczkę i się zatrzymuje a...
  4. JankoM

    Pomoc Zawiesza się odtwarzanie filmów z Qnap TS-212P

    Sprawdziłem na switch-u Netgar GS105 i działa to lepiej niestety ten switch ma uszkodzony jeden port i muszę go wymienić na nowy. Jaki polecacie ale z 8 portami ??
  5. JankoM

    Pomoc Zawiesza się odtwarzanie filmów z Qnap TS-212P

    Witam Mam Nas Qnap TS 212P z dwoma dyskami skonfigurowanymi w RAID ,podłączony przez router TP-Link TL-WDR 4300 do sieci domowej w której mam także 2 komputery HTPC z zainstalowanym OpenElec 5.0 i komputer stacjonarny. Problemem jest odtwarzanie filmów na Openelec ,po uruchomieniu odtwarzania...
  6. JankoM

    Witam

    Witam . Mam na imię Stach,jakoś nigdy nie potrzebowałem NAS-a aż do momentu aż padł mi dysk z ważnymi danymi i całym archiwum zdjęć .Trzeba było podjąć decyzję jaki kupić NAS i padło na Qnap TS-212P z 2 dyskami Samsung 1.5 TB w RAID1.