Recent Content by jargo

  1. jargo

    Pomoc QNAP TS 212

    Dlaczego ? Co złego w Macu ? Łukasz Milic z Qnap też pracuje na macOS Zadam pytanie inaczej , czy mogę wyjąć oba hdd (wyłączając wcześniej QNAP) włączyć bez hdd i połączyć się z nim z kompa i nacisnąć reset na QNAP ? Powinien chyba wówczas QNAP zainstalować system od nowa czy się mylę ?
  2. jargo

    Pomoc QNAP TS 212

    Właśnie nie wiem jak to zrobić, czy wiąże się to z formatowaniem hdd ? Ja pracuję na macOS, jestem przyzwyczajony do reinstalacji gdzie nie koniecznie tracę dane, czy tutaj muszę np dane z qnapa skopiować i dopiero reinstalacja np poprzez reset na qnapie ? Przepraszam za być może głupie pytanie...
  3. jargo

    Witam

    Bardzo dziękuję :Dowidzenia: Dziękuję za powitanie :Dowidzenia:
  4. jargo

    Pomoc QNAP TS 212

    Dzień dobry,qnap odkryłem ... w styczniu tego roku odkupiłem model TS 212, coś chyba trochę namieszałem dokładanie nie wiem co ale niektóre aplikacje przestały działać (NotesStation) chociaż działał, inne nowo zainstalowane nie uruchamiają się: Czy usunąłem jakąś ważna aplikację ? Przyszło mi...
  5. jargo

    Pomoc Qsync czy myQNAPcloud ?

    Dzień dobry, zaczynam swoją przygodę z QNAP , który ma mi zastąpić tak naprawdę OneDrive moje pytanie zmierza do tego co mi tak naprawdę wystarczy Qsync czy myQNAPcloud ? Jednocześnie chciałbym aby udostępnić jeden katalog dla xxx użytkowników za pomoc logowania, która z tych aplikacji byłaby...
  6. jargo

    TS 212

    Zaczynam przygodę z QNAP , kupiłem TS 212 do biura - ma mi zastąpić OneDrive , czy wystarczy i czy dobry zakup na początku ?
  7. jargo

    Witam

    Kłaniam się wszystkim, zaczynam przygodę z QNAP - zaczynam od TS-212 , na razie obejrzałem dwukrotnie Akademię QNAP, coś już wiem ale ileż pytań w głowie ie narodziło więc obejrzałem QNAP vs SMB , hm ... hmmm pytania dalej pozostały :s
  8. jargo

    Witam oraz dziękuję za "Netykieta i zasady".

    Serdeczne witam , na chwilę obecną wiadomości marne chęci duże :D