Recent Content by jerry

  1. J

    Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa

    Witam po krótkiej przerwie. Wszystko już działa. Wyłączyłem blokowanie IP ale to nie tu był problem. Okazało się, że w: panel sterownia -- użytkownicy -- uprawnienia aplikacji/aplikacje jest taka opcja "sieć Microsoft". Oczywiście powinna być włączona a ja miałem ją wyłączoną... oczywista...
  2. J

    Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa

    Niestety. Nie działa. Odmowa dostępu... Tracę powoli nadzieję. Zresetuję ustawienia QNAPa do fabrycznych i skonfiguruję wszystko od początku. Zobaczymy wtedy. Ale generalnie można przy tym lekko zwariować %-}, bo jak znam życie to na pewno jakaś drobnostka. Pozdrawiam!
  3. J

    Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa

    Wpisałem w konsoli polecenia zgodnie z zaleceniami. Otrzymałem komunikat "odmowa dostępu", błąd systemu 5. Jeśli chodzi o rundll32.exe keymgr.dll,KRShowKeyMgr to powiem szczerze, że nie wiem za bardzo jak to sprawdzić:s Dla uściślenia: pisząc o adminie i uzykowniku xxx mam na myśli konta i...
  4. J

    Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa

    Win 7 pro oraz 10 pro. Obydwa zachowują się jak wcześniej opisałem. Admin dostaje się do katalogu sieciowego a User nie. No właśnie próbowałem i niestety bez zmian. Dodam jeszcze, że ograniczyłem dostęp do qnap-a tylko dla kilku adresów IP w sieci lokalnej. Komputery, z których próbuję się...
  5. J

    Pomoc dostęp do udziału jako admin TAK, jako user NIE działa

    Witam. Na początek zaznaczę, że jestem mocno poczatkujący w tych tematach aczkolwiek chętny do nauki :-) Od pewnego czasu śledzę forum i szukam rozwiązania dla mojego problemu. Żadne z tych, które znalazłem nie działa. Qnap TS-251. Najnowszy soft. Jedyne co zrobiłem to: Skonfigurowałem qnap aby...
  6. J

    Witam, witam.

    Witam wszystkich na forum! Pozdrawiam i przy okazji życzę udanego Sylwestra! Niech nam się wiedzie w 2016 roku. Hej!