Recent Content by jkuczkowski

  1. jkuczkowski

    Cześć... w końcu się przywitałem, trochę zeszło.

    Cześć... w końcu się przywitałem, trochę zeszło.
  2. jkuczkowski

    Przy piwie Domoticz,instalacja na Qnap.

    Dzięki panowie teraz już wszystko jasne.
  3. jkuczkowski

    Przy piwie Domoticz,instalacja na Qnap.

    Panowie zainteresowałem się paczką Home Assistant (Apache80) z Qnapclub.eu próbuje ją zainstalować ale pokazuję mi taki błąd "[App Center] Instalacja Home Assistant (Apache80) 2021.5.5 zakończona niepowodzeniem. Należy najpierw zainstalować i uruchomić Apache80." Nadmienię, iż posiadam firmware...
  4. jkuczkowski

    Pomoc Problem z owncloud po aktualizacji do QTS 5

    Plex już działa na OS 5.0
  5. jkuczkowski

    Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)

    Wklepałem w Qnapie DNS 8.8.8.8, spróbuje też innej przeglądarki - poobserwuje przez tydzień i się odezwę Trochę mi zeszło, ale po pierwszych zmianach, czyli DNS na Qnapie nadal występował problem, więc zmieniłem DNS na routerze i aktualnie problem nie występuje. Dziękuje za pomoc
  6. jkuczkowski

    Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)

    Aktualnie korzystam z DNS 208.67.220.220 oraz 208.67.222.222 na routerze, wolałbym zmienić tylko na qnapie, da się to wyklinać czy musze z konsoli. A tak na marginesie to jaki DNS proponujecie 8.8.8.8 ? Ok. Już wiem że się da wyklikać
  7. jkuczkowski

    Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)

    4.5.2.1594 - to chyba najanowszy
  8. jkuczkowski

    Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)

    Panowie repo QnapClub dodałem chyba w 2016 ale od jakiegoś czasu obserwuję, kolokwialnie mówiąc że "pojawia się i znika" ktoś coś doradzi, podpowie? Dodam tylko że w systemie nie grzebie, pilnuje tylko aktualizacji aplikacji m.in Unifi itd... i właśnie jakiś czas temu miałem problem z...
  9. jkuczkowski

    Pomoc Jak i gdzie zmienić kolejność uruchamiania aplikacji podczas startu systemu NAS

    A nie da rady tego wyedytować w jakimś pliku z konsoli bez instalowania czegoś dodatkowego ? Oczywiście zaraz zajrze gdzie wskazałeś. Zainstalowane Pomogło!!! Dziękuję bardzo
  10. jkuczkowski

    Pomoc Jak i gdzie zmienić kolejność uruchamiania aplikacji podczas startu systemu NAS

    Witam Posiadam kontroler UniFi z qnapclub.eu zainstalowany w systemie Qnap, jakiś czas temu aktualizowałem jave QJDK8 i od tego czasu kontroler uruchamia się przed javą co uniemożliwia jego włączenie - tak mi się wydaję, dodam tylko że później włączam go ręcznie i funkcjonuje bezproblemowo...
  11. jkuczkowski

    Pomoc Problem z DLNA.

    Router z AC nie może być zasłabły do takich podstawowych funkcji, nie będę komentował jego ceny, bo do najtańszych to nie należy.
  12. jkuczkowski

    Pomoc Brak połączenia z TV po aktualizacji

    Posiadam serwer TS-251+ oraz ww. firmware, TV Samsung i nie zauważyłem żadnych problemów z HDstation. Może problem leży gdzie indziej.
  13. jkuczkowski

    Pomoc Jak strumieniować do chromecsata?

    Witam Może ktoś z posiadaczy chromecasta odpowie na moje pytanie. Chromecast2 podłączony bezprzewodowo, zarządzenie nim przez telefon działa, aplikacje takie jak Qfile i Qvideo, Plex na telefonie go wykrywają i można oglądać multimedia, ale aplikacje zainstalowane na Qnapie m.in Videostation...
  14. jkuczkowski

    Pomoc Pomoc w wyborze UPS

    EATON 3S 550 FR - polecam, aktualnie taki użytkuje (TS-251+ około 40 min pracy, oczywiście bez obciążenia)
  15. jkuczkowski

    kość do QNAP TS-212P

    W tym modelu kość jest wlutowana na stałe