Recent Content by Joon87

  1. J

    Pomoc Nowy NAS jak należy postępować?

    Ok tak zrobiłem mam pulę na dwóch dyskach SSD w rajdzie. Po utworzeniu woluminu utworzył mi się DataVol1(system). Zastanawiam się w takim razie czy ma to znaczenie które dyski są włożone podczas inicjowania systemu? Są one wogule do tego potrzebne skoro pliki systemowe pojawiły się po...
  2. J

    Pomoc Nowy NAS jak należy postępować?

    1695094305 1.Czyli nie ma znaczenia to który dysk będę miał zainstalowany w urządzeniu podczas instalacji? 2. Jeśli bym chciał system na dyskach SSD powinienem jakoś przywrócić do ustawień fabrycznych i od nowa?
  3. J

    Pomoc Nowy NAS jak należy postępować?

    U mnie na tą chwilę jest tak jak na foto, to znaczy, że z tego dysku SSD mam utworzyć nową pulę pamięci?
  4. J

    Pomoc Nowy NAS jak należy postępować?

    Przed uruchomieniem Qnap ts-264 włożyłem jeden dysk SSD 500GB. Wykonałem inicjowanie urządzenia. Potem dodałem dwa dyski HDD i utworzyłem z nich pulę pamięci w RAID 1. Teraz zastanawiam się jak najlepiej wykonać woluminy. 1.Czy mam wpływ na to gdzie znajdują się wszystkie pliki systemowe? czy...
  5. J

    Dwuzatokowy NAS do gromadzenia danych i monitoringu?

    Cenna informacja, o tym trzeba mówić głośno! pojawia się też informacja, że zmniejszono ilość darmowych licencji do dwóch kamer czy to prawda?
  6. J

    dzień dobry

    Cześć, masz już pomysł które dyski SSD, UPSa?
  7. J

    Dwuzatokowy NAS do gromadzenia danych i monitoringu?

    Cześć. Noszę się z zamiarem zakupu czegoś co uratuje moje dane zgromadzone na 1000 pendrive. Zainteresowałem się Qnapami z powodu możliwości darmowego podpięcia 8 kamer. Upatrzyłem sobie model w okolicach 2000PLN ts-264-8g A teraz biję się z myślami: 1 Czy monitoring w NAS z QVR pro to dobre ...