Recent Content by joshua33

  1. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Zainicjowałem NAS-a od nowa z jednym dyskiem, wszystko oki. Dołożyłem drugi dysk i odbudowałem macierz, wszystko oki. Zainstalowałem aplikacje które wcześniej miałem. Moje dane które wcześniej miałem są. Czyli niby wszystko oki, ale jeśli teraz bym wyłączył NAS-a i załączył przypuśćmy po 5...
  2. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Wgrałem najnowszą wersję w NAS-a bez dysków. Próba zalogowania bez dysków Próba zalogowania z jednym dyskiem to samo. Wersja 5.0.0.1828
  3. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Tak Qfinder widzi NAS-a.
  4. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Była awaria prądu w połowie miasta więc nie planowałem wyłączenia lub przejścia w tryb awaryjny (bez urazy). A teraz przed chwilą odtworzyłem tą samą sytuację, czyli wyłączyłem napięcie i po chwili załączyłem i d..a.
  5. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Przywróciłem NAS-a do ustawień fabrycznych na jednym dysku, i było oki. Wyłączyłem napięcie, załączyłem i ponownie ta sama sytuacja, uruchamia się proces instalacji systemu QTS.
  6. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    A czy można zainstalować system bez dysków na NAS-ie?
  7. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Że nie ma np.podtrzymania.
  8. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Jest tak jakby nie było systemu w NAS-ie. Czy to znaczy że NAS jest uszkodzony?
  9. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Po włożeniu dysku mam do wyboru przywrócenie do ustawień fabrycznych lub zainicjowanie systemu z kasowaniem danych. Nie zrobiłem backupu. Ups mam ale nie dał rady kilka godzin pociągnąć.
  10. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Tak miałem RAID1 na dwóch dyskach.
  11. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Bez dysków nie mogę zainstalować systemu, mam komunikat że musi być przynajmniej jeden dysk wsunięty.
  12. joshua33

    Pomoc Problem z NAS po awarii prądu.

    Model serwera: QNAP TS-251A Witam. Mam problem z NAS-em, tzn. miałem awarię prądu i brak napięcia, Po przywróceniu napięcia i włączeniu NAS-a nie działa, uruchamia się proces instalacji systemu QTS. Czy system sam nie ,,wstaje" po braku napięcia?
  13. joshua33

    Witam

    Witam i pozdrawiam wszystkich.