Recent Content by kajtekph

  1. K

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Dzięki za pomoc Mam wrażenie ze niektórzy piszą żeby pisać tylko po co jak nic to nie wnosi do tematu rozmowy
  2. K

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    U mnie logowanie działa mogę wejść na urządzenie itp tylko pojawił się problem z Cobianem który nie może się chyba dostać po smb na qnap. Na poprzednim sofcie wszystko działało bez problemu. Obecnie w cobianie skonfigurowałem zadanie kopii poprzez ftp i jakoś działa choć tez jest problem bo nie...
  3. K

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Hej Mam podobny problem Cobian nie może zrobić kopii po SMB. Cały czas jakby kopia się robiła ale nie może się zrobić. Mam tez w sieci starszego Qnapa ze starszym softem i na nim nie ma żadnego problemu wszystko działa tj cobian robi kopie bez problemu. Pozatym problemem udostępnianie po smb...
  4. K

    Pomoc Nie można utworzyć puli pamięci TS-431X3

    Witam Próbuje uruchomić nowy NAS TS-431X3 zamontowane są w nim dwa dyski Seagate IronWolf 8 TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST8000VN004). Podczas tworzenia puli pokazuje się taki komunikat i nie można wybrać dysków. O co chodzi dyski są nowe prosto wyjęte z folii. S.M.A.R.T nie zgłasza żadnych...