Recent Content by kanapka

  1. K

    Pomoc Problem z dostępem do migawek przez file station

    i niestety w najnowszej wersji oprogramowania układowego to samo... echh
  2. K

    Pomoc Problem z dostępem do migawek przez file station

    Generalnie to migawki są zreplikowane na serwerze docelowym poprawnie. Z tym nie ma problemu. Problem jest tylko z wyświetlaniem ich przez filestation. Tam ich nie widać i nie są dostępne. Po restarcie serwera albo po wyłączeniu i włączeniu opcji "Włącz katalog migawek w filestation dla...
  3. K

    Pomoc Problem z dostępem do migawek przez file station

    może źle się wyraziłem. Nie eksportowałem danych na zewnętrzny dysk i nie importowałem ich na docelowym NAS. Po wykonaniu zadania replikacji za pierwszym razem, migawki zostały zreplikowane i były widoczne na docelowym NAS zarówno w filestation jak i magazynie migawek. Problem pojawił się po...
  4. K

    Pomoc Problem z dostępem do migawek przez file station

    w odpowiedzi: - pierwsza replikacja poszła bez błędów, nie pamiętam ile trwała ale dosyć długo - wolumin, na który replikuję ma 16TB (miejsca pod dostatkiem....) - zadanie replikacji robiłem z exportem prawidłowo - po pierwszej (i nawet kilku pierwszych replikacjach - dane na NAS (na serwerze...
  5. K

    Pomoc Problem z dostępem do migawek przez file station

    Witam Wszystkich. mam dwa serwery qnap TS-453D W obu podobna konfiguracja z tym, że jeden z nich (nazwijmy go serwer 1) ma póki co firmware 5.0.1.2234 a drugi (nazwijmy go serwer 2) ma firmware 5.1.4.2596 Na serwerze 1 mam postawione 3 woluminy uproszczone i jedną uproszczoną jednostkę LUN. Mam...
  6. K

    Dzień dobry! :)

    :D