Recent Content by kapuan

  1. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Problemem było pewnie to, że ustawiony miałem stały adres w myqnapcloud. Zmieniłem teraz opcje na dynamiczny, zresetowałem DDNS i wszystko ruszyło. Dziękuję pięknie wszystkim za pomoc!
  2. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Jest inny! Czyli tu jest problem? Jak temu zaradzić :)?
  3. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Pojawiła się jeszcze jedna zmienna. Wczoraj późnym wieczorem znajomy próbował się połączyć z moim FTP. W logach widzę kilka stron z logowaniem i wylogowaniem jego konta. Czy Qnap mógł potraktować go jako bot i zablokować czasowo dostęp? Jako adres serwera wpisywał właśnie "dom.myqnapcloud"...
  4. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    W sumie dałeś mi teraz do myślenia. Jakiś czas temu zdecydowałem się na Orange światłowód. Może to w nim tkwi problem i przez noc zaszły jakieś zmiany? Ale znowu...z Qfile łączę się bez problemu przez telefon. Smartlink przez PC w pracy tez działa. Tylko ten VPN...
  5. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Problem w tym, że logi nic nie pokazują. ciekawi mnie niemożliwość zalogowania się przez Qbelt bo to nigdy mnie nie zawiodło.
  6. kapuan

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Cześć, Trafił mi się problem. Chciałem połączyć się zdalnie z moim Qnapem ale okazało się, że nie mogę. Skonfigurowany mam Qbelt, OpenVPN i Wireguarda. Do dzisiaj wszystko działało bez problemu, a teraz żaden sposób połączenia nie działa. Wyłączenie Firewall na chwile nie pomogło. Połączenie...
  7. kapuan

    Pomoc Problem z logowaniem przez przeglądarkę.

    Ja mogę jedynie powiedzieć, że "u mnie działa". nic specjalnego nie robiłem. Aktualizowałem ostatnio jedynie system ale nie zaktualizowałem myqnapcloud
  8. kapuan

    Kupię TR-004

    Dzięki, kupiłem już od kogoś innego.
  9. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Można zamknąć :) Reset ustawień pomógł. i dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc
  10. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Mam aktualną wersje/ Sprawdziłem wczoraj na szybko jak to u mnie wygląda z opcjami i mam dokładnie tak samo :( Zresetuje chyba wszystkie opcje. Może gdzieś coś namieszałem.
  11. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Przepraszam Cie, zapytałem o złą rzecz. Chodziło mi o te parametry. https://i2.wp.com/dailysysadmin.com/wp-content/uploads/2019/03/Installing-and-Configuring-Tautulli-for-Plex-Media-Server-on-Windows-37.png?w=860&ssl=1 i jak wyglądają logi. Czy tez masz wszystko wysyłane w tym samym czasie jak...
  12. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Sprawdzę te opcje jak tylko będę w domu. nie nie, miałem bardziej na myśli to, że podpiąłem imgur jako host. Mógłbyś pokazać również jak wyglądają u Ciebie opcje "trigerowania" powiadomień? Możliwe, że coś tam namieszałem...albo jak wygląda log przesyłania plakatu i wysłania maila?
  13. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    tak tak, temat z imgur mam załatwiony. W logach jest potwierdzenie i opcja z posterami również zaznaczona. A nie używasz może newslettera? On wygląda troche inaczej niż zwykłe powiadomienie.
  14. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Znalazłem "gotowca" na githubie Link: https://gist.github.com/markwhat1/575ef77fba35472aef668e1b7b511649
  15. kapuan

    Pomoc Tautulli - brak plakatu w powiadomieniu email

    Dzięki za podjęcie sie tematu :) Czyli proponujesz inne rozwiązanie? Szukałem czegoś co wyśle takie powiadomienie mailowo i będzie "w miarę" łatwe w konfiguracji i znalazłem tylko Tautulli. Sprawdzę Twoje propozycje. Dzięki!