Recent Content by kilobyte

  1. kilobyte

    Pomoc Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z iPhone (kilka urządzeń)

    Ale on wlasnie nie chce chmury, tylko NASa ;)
  2. kilobyte

    Pomoc Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z iPhone (kilka urządzeń)

    No właśnie niektore aplikacje potrafią działać w tle i przesyłać np zdjęcia do chmury.
  3. kilobyte

    Pomoc Na początek parę pytań początkującego...

    Akurat wyłączyłem sobie dostęp do swojego nasa z netu, jakoś nie jestem przekonany, że potrafię go odpowiednio zabezpieczyć przed niepowolanym dostępem :) Zostawiam go właczonego, kupiłem dysk do pracy w NAS, więc nie ma sensu, żebym go wyłączał, skoro tak mówicie. Dzięki :)
  4. kilobyte

    Pomoc Na początek parę pytań początkującego...

    TO ja sie podepne pod temat, a propos wlaczania/wylaczania. Ustawilem harmonogram wlaczania/wylaczania, jak mnie nie ma w domu. Czy lepiej jednak jest zostawić go działającego cały czas?
  5. kilobyte

    Pomoc Kopiowanie plikow przez Sambe

    Nie ma tu zbyt wiele opcji do których bym był na co dzień przyzwyczajony. Chyba trzeba bedzie zmienic przyzwyczajenia :) dzięki za szybką odpowiedź
  6. kilobyte

    Pomoc Kopiowanie plikow przez Sambe

    Hej, parę dni temu dostałem w swoje ręcę swojego TS-212p. I zdziwiła mnie jedna rzecz, która na moim poprzednim, dysku sieciowym działała zupełnie inaczej. Otóż plikami na dysku zarządzam poprzez Total Commandera i Sambę. Zauważyłem, że przenoszenie plików między różnymi lokalizacjami na tym...
  7. kilobyte

    Witojcie

    Lektura do rozwijania a nie naprawiania problemów :)
  8. kilobyte

    Witojcie

    Hej, nie mam jeszcze Qnapa, ale dzisiaj go zamowilem, wiec postanowilem od razu sie zapisac i przywitac :) Mam nadzieje, ze nie bede musial byc tutaj czestym gosciem :)