Recent Content by Koriolan

  1. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    Dobra widzę wątek poniżej - to też " bieda edition"
  2. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    Wrrr... dzięki A czy np TS-233 ma takie samo ograniczenie ?
  3. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    To jak polecasz zrobić kopię danych z macierzy by je potem bezproblemowo " automagicznie" przywrócić ? Czy przywrócenie zapisanej w pliku .bin konfiguracji obejmuje wielkość voluminu ?
  4. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    w domowym zastosowaniu sprawdza się bardzo dobrze. Natomiast z tą migracją to zonk. Podłączyłem jeden ze starych dysków przez USB, sformatowałem go i kopiuję dane z NASa. czy dobrze myślę że potem muszę USUNĄĆ volumin z NAS i stworzyć nowy o właściwej pojemności i potem przywrócić kopię...
  5. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    No ale własnie w TS-228 tej opcji nie ma
  6. K

    Pomoc TS-228 jak zwiększyć wielkośc woluminu po wymianie dysków.

    Dzień dobry wszystkim. Mam następującą sprawę do rozwiązania: Pacjent TS-228 Ponieważ mój RAID 1 2x2 TB po kilku latach się zapchał, wymieniłem dyski na 2x6 TB. Macierz się odbudowała, ale poległem na próbie zwiększenia wielkości voluminu. Niestety zbyt późno trafiłem tu TS-228 and TS-268 do...
  7. K

    Zakup kamery wifi z rejestrowaniem obrazu na QNAP

    Jeżeli kamery wspierają standard ONVIF to bezproblemowo przypiszesz je do QNAPa. Jeśli nie to otwórz Surveillance Station i zobacz czy są na liście wspieranych modeli. Raczej ich nie ma. U mnie działają kamery TP- Linka ale z serii Vigi ( C340-W) - ona ma Wi-Fi ale wymaga zasilania. Albo przez...