Recent Content by kostek

  1. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    @jatzoo: dopiero teraz znalazłem chwilę, by przetestować to, o co mnie prosiłeś. Niestety nie działa mi ani włączenie ani wyłączenie serwera. WOL mam włączone, działa mi z poziomu QFinder. Próbowałem dodać QNAP TS-269L oraz TS-400. Rozumiem, że komenda, którą włączasz serwer, nazywa się na...
  2. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    OK, dziękuję wszystkim za odpowiedzi :-) W końcu udało się. Mariusz, faktycznie miałem coś pochrzanione w konfiguracji XBMC. Przypomniało mi się, że gdy kilka miesięcy temu kupiłem pilot X10 (jakaś chińszczyzna), próbowałem uruchomić go na różne sposoby. Byłem przekonany, że mój QNAP TS-269L...
  3. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    Już próbowałem, ale bez skutku. Dokładniej to na urządzeniu "Microsoft MCE Keyboard", bo w "Microsoft Windows Media Center SE" nie ma takiej akcji. Czy chodziło Ci właśnie o "BACKSPACE" z tego urządzenia?
  4. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem dokładnie tak samo jak Ty (właściwie to po raz kolejny). Niestety zaprogramowany przycisk jako "BACK" nadal nie działa. Działają tylko podstawowe typu pauza, przewijanie itp. 1) Czy używasz wbudowanego IR receivera, czy masz jakiś zewnętrzny? Jeśli tak to...
  5. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    Możesz rozwinąć fragment "u wcześniej skonfigurowanego pilota MCE"?
  6. kostek

    Pomoc QNAP TS-269L - XBMC i pilot Harmony 650

    Witam, proszę tutaj o pomoc, bo kilka dni prób skonfigurowania XBMC z pilotem nie dały pożądanego efektu. Czytałem wiele poradników, często sprzecznych informacji i poległem :-( Niedawno zakupiłem pilota Logitech Harmony 650 i chciałbym go skonfigurować z moim QNAP-269L. Chodzi tutaj przede...