Recent Content by koziolek10

  1. K

    Pomoc Blad po wgraniu aktualizacji na TS-853U-RP, wgranie firmwaru nie daje efektu?

    no niestety qfinder nic nie znajduje, ani jak wpinam do routera obywa urzadzenia ani jak recznie podaje adres ip tam jakimis bledami sypie podczas proby recznego wgrania firmware, jakis bibliotek nie widzi z shareowanej przestrzeni ale nie wiem ja sprawdzic qnap po tym zrzucie ekranu napisal...
  2. K

    Pomoc Blad po wgraniu aktualizacji na TS-853U-RP, wgranie firmwaru nie daje efektu?

    podpowie ktos co robie zle?. Nowszy firmware na penie ktorego montuje. robie zgodnie z ta instrukcja Manually Updating Firmware - QNAPedia ale nie mam zasobu shares wiec prosto z pena probuje uruchomic. probuje recznie wgrac nowszy firmware wedlug zalecen qnapa p.s wiem juz ze do /dev/sda nie...
  3. K

    Pomoc Blad po wgraniu aktualizacji na TS-853U-RP, wgranie firmwaru nie daje efektu?

    dzieki napisalem do qnapa z prosba o pomoc ale zeby byc juz pewnym ze wszystko sprawdzilem otworzylem go i sie przypatrzylem i jedyne co przykulo moja uwage to "DOM", czy to jakis kondensator strzelil czy co tam jest czy to klej?
  4. K

    Pomoc Blad po wgraniu aktualizacji na TS-853U-RP, wgranie firmwaru nie daje efektu?

    probowalem pozniej od nowa tylko z cp i oddzielnie z dd i dalej to samo. Da sie jakos sprawdzic czy dom.img sie przy opcji cp skopiowal?. Nie wiem jaka jest zasada dzialania wgrania tego obrazu. Nie brakuje jakiejs komeny na poczatku sudo su?. Wyrwany ze swiata okienek we mgle bladze:D. Niby to...
  5. K

    Pomoc Blad po wgraniu aktualizacji na TS-853U-RP, wgranie firmwaru nie daje efektu?

    Witam, po aktualizacji nas zawiesil sie a po kolejnym resecie wszystkie bay'e zapalily sie na czerwono i zaladowal sie linux z dopiskiem "Welcom to Qnap product". haslo i passy admin admin ale qfinder go nie widzi. Probowalem wgrac nowy firmware ale caly czas bez zmian (laduje mi sie linux...