Recent Content by kret602

  1. kret602

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Nie, bo nie wiem czy była sytuacja aby było 3 osoby na raz.
  2. kret602

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Ja nic nie ograniczam. Szkoda tylko że nie da się pobierać na własny NAS z Plexa. Chyba, że ktoś z Was ma jakieś rozwiązanie?
  3. kret602

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Dodaje co jakisz czas. Moj nick nadal aktualny.
  4. kret602

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Hej mam TS251 i Upload 6Mb/s. Nick - kret602 Można prosić o zaproszenie?
  5. kret602

    Pomoc Widoczność folderów

    Zwykłe po HTTP tez może być. Czyli po prostu udostepniam mu xxxx.myqnapcloud.com gdzie xxx to nazwa moja użytkownika i pozniej podaje mu login i hasło do konta tak mam to rozumieć?
  6. kret602

    Pomoc Widoczność folderów

    Witam, jestem początkującym użytkownikiem i mam wiele problemow z konfiguracją. Jednym z nich jest to dlaczego nie widzę wszystkich folderów dysku Nas w File station i Qfile. Z File station wygląda to tak że widzę Multimedia i home. Z poziomu Panelu sterowania/Foldery współdzielne widać wiele...
  7. kret602

    Witam

    Witam, właśnie zakupiłem TS-251 do tego 4Gb Ram i dysk Wd-red 3T. Przez cały weekend próbuję to wszystko skonfigurować i jak na razie ciężko :) Jestem pod mega wrażeniem możliwości Qnap bo przesiadłem sie z WD My Cloud Brakuje mi doświadczenia, które porty przekierować i jak ustawić router żeby...