Recent Content by kristofer55

  1. kristofer55

    Pomoc Nie działa wyszukiwanie Nas pod windows

    Problemem jest Windows10, na wirtualce z tego samego kompa na Win7 działa odszukanie QNAP. Padaka ten nowy Windows, niby wszystko działało, a nagle po aktualizacjach cuda się dzieja. Start nie działa, znalazłem rozwiazania działa. Teraz odnajdywanie komputerow w sieci wylaczone i wlaczyc nie...
  2. kristofer55

    Pomoc Nie działa wyszukiwanie Nas pod windows

    Witam, od jakiegoś czasu mam problem z polaczeniem z dyskami sieciowymi, w qfinder mam komunikat "błąd sieci: nie odnaleziono urzadzenia w sieci. Sprawdź status urzadzenia" - ping działa - przez www działa - przez uruchom po ip nie działa - przez qfinder nie działa Problem pojawił się kiedy...
  3. kristofer55

    Pomoc Brak dźwięku w odtwarzanych filmach - QVideo - przez tablet lub telefon - WIFI

    AC3 player powinien działać. Ja jeszcze w AndroidBOX TC używam wbudowanego odtwarzacza z "KODI"
  4. kristofer55

    Pomoc QNAP - zdalne uruchamianie

    Mam router Technicolor z Neti/UPC, z tego co wyczytalem to w nim jest problem, ale jak sam nie pokombinuje to się nie dowiem :-).
  5. kristofer55

    Pomoc QNAP - zdalne uruchamianie

    Witam, czy jest jakieś obejście/rozwiązanie żeby QNAP uruchamiać zdalnie inne niż WOL (akurat u mnie to nie działa) ?. Mam zdalne gniazdo WIFI którym mogę sterować przez aplikację, ale w momencie włączenia gniazda (zasilania) QNAP sam się nie włącza, jest może jakaś opcja że przy dostępie...
  6. kristofer55

    Pomoc QNAP TS 228 + UPC Technicolor = kłopoty?

    Cześć, ja tylko napisze że takie zestawienie u mnie śmiga elegancko, aż się dziwiłem że tak łatwo i sprawnie będzie działać. (Moje pierwsze urządzenie tego typu).
  7. kristofer55

    Witam

    Witam wszystkich forumowiczów, jestem posiadaczem QNAP-228, mam nadzieje że długo mi posłuży :) Pozdrawiam
  8. kristofer55

    Pomoc Problem z Qfinder - nie widac Qnapa

    Firewall sprawdzales? U mnie przy AVG blokuje polaczenie nawet przy zezwoleniu na dostep aplikacji.
  9. kristofer55

    Pomoc QNAP 228 - Irytujący dźwięk przy włączaniu, wyłączaniu

    Witam, mam ten sam problem z dzwiekami (TS-228), chetnie się dowiem jak to ogarnąć. Wiatraki będą zmieniać prędkość w zależności od temperatury. Ja ustawilem manualnie 3 opcje 30,40,50 stopni i jak faktycznie dyski przejda w stan czuwania i temperatura spadnie to jest dużo ciszej. Wysłane z...