Recent Content by krzysq

  1. K

    Pomoc rtorrent - brak wyświetlania front-endu

    Odinstalowałem w appcenter, restart, zainstalowałem ponownie i jest to samo. Chyba że jest jakiś bardziej dosadny sposób usunięcia.
  2. K

    Pomoc rtorrent - brak wyświetlania front-endu

    W zakładce network pojawia się błąd wczytywania pliku pl.js, nie może go odszukać jak by znikł. Ale po odinstalowaniu starszej wersji i zainstalowaniu nowej chyba powinien błąd się naprawić a nic się nie zmieniło. Jestem w tym trochę "zielony".
  3. K

    Pomoc rtorrent - brak wyświetlania front-endu

    Dzień dobry. Pojawił mi się następujący błąd. Łączę się z rtorrentem przez przeglądarkę, loguję się poprawnie. Pojawia się biała strona z napisem pobieranie, na zakładce podawane są parametry aktualnego wysyłania czy też pobierania ale front-end się nie zaczytuje. Zaktualizowałem NAS...
  4. K

    Pomoc Rtorrent QNQP TS 431-P@

    Witam. Czy jest szansa na jakąś nowszą wersję Rtorrent na TS-531P@? Zakupiłem na Qnapclub, nie przeczytałem a okazuje się, że od jakiegoś czasu są tylko wersje na Intel. Ja zaś mam Anapurnę. Będę wdzięczny za odpowiedź. Firmware version: 4.5.1.1495 Build 20201123 Model name: QNAP TS-431P@
  5. K

    Pomoc Ustawienia rTorrent

    Czy jest szansa na dodanie jakiejś nowszej wersji rtorrent działającej na Qnap TS-431P2?