Recent Content by kt000s

  1. kt000s

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Daj znać czy u Ciebie pomogło. Ja przeszperałem forum oficjalne i tam ktoś sugerował. Wygląda na to, że wsparnie na formu bardzo nie patrzy. Widać też, że zapaleńcy nakręcający tematy wycofują się. Szkoda. W tym wątku temat mi się rozwiązał. Poczekajmy co z pozostałymi.
  2. kt000s

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Panowie, czy to w kontekście użycia Photo Station, czy też Music Station problem jest jeden: brak indeksowanie uniemożliwia użycie tych aplikacji. Mija kolejny tydzień. Próbowałem deaktywować Media Library czy też uruchamiałem odbudowanie indeksowania biblioteki multimediów. Tak jak pisałem...
  3. kt000s

    Pomoc Współdzielenie zdjęć i filmów.

    Brak informacji na tą chwilę: "Dynamic" Photo Album Sharing Link - QNAP NAS Community Forum Założyłem ticket w QNAP. Zobaczymy. Dodatkowo mam problem z indeksowaniem do generalnie uniemożliwia użycie Photo Station: Udzielamy pomocy - Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki Przy...
  4. kt000s

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Pisaliśmy razem w wątku o tym: Rozwiązany - Instalacja KODI + użycie KODI bez TV. Tu rzecz w tym by obsługiwać kontent bez TV. Z tego co tam napisałeś: Wątek jest "Rozwiązany" jednak do tego czasu nie wiem czego można użyć.
  5. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    Od Sonosa/Denona/Multicast'a Yamahy zacząłem:) Potem pomyślałem, że w końcu mam NASa, który może mi część potrzeb obsłużyć. Znacząco mogło to obniżyć koszty dedykowanych urządzeń. Generalnie wygląda, że może i coś z tego będzie: *adapter BT->głośniki w kilku pomieszczeniach -> sterowanie z...
  6. kt000s

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    Indeksuje i indeksuje. Po folderach jakie pojawiają się w Photo/Music Station widzę, że na muzyce się zatrzymało. Przy inicjalnym wgraniu trochę to trwało, ale po CPU i odczytach dysku wiedziałem, że indeksowanie trwa. Teraz tego brak. Nadal co samo. "Obecny status: inteksowanie" i nic więcej...
  7. kt000s

    Pomoc QMusic i słuchanie radia poprzez Tunein.

    Czy w QMusic rzeczywiście nie ma opcji słuchania stacji radiowych (Tunein)? Opcja ta dostępna jest w Music Station np. poprzez: http://<nazwa>.myqnapcloud.com:8080/musicstation/ Dodatkowo jak z urządzenia mobilnego dostaje się na Music Station (powyższy URL) to nie mam możliwości...
  8. kt000s

    Pomoc Fibaro Z-Wave i inne

    ... ewentualnie inne opcja w połączeniu NAS-inteligentny dom.
  9. kt000s

    Pomoc Indeksowanie multimediów - problem z plikami muzyki

    U mnie ten sam problem. Ta sama wersja QTS (we wcześniejszych też był problem) + ta sama wersja QNAPa. Widać, że w podobnym wątku 3 lata temu też ktoś o tym pisał: Pomoc - Photo Station i skanowanie multimediow w QTS 4.0.1 Problem nadal jest otwarty.
  10. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    Do dobra to dochodzimy do kwestia z pierwszego posta czyli zapewnienie by zasięg QNAP BT i głośników był jak największy. Wtedy jak rozumiem urządzenia są na stałe sprawowane i szybko się można przełączyć na poziomie np. QMusic? To wtedy jest dużo bardziej poręczne w codziennym użyciu? QTS nie ze...
  11. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    Czyli przy takim podejściu do słuchania muzyki potrzebuje tylko głośników bezprzewodowych, które paruje z telefonem na którym mam QMusic i tyle? Muzyka gra z mojego urządzenia tam gdzie jestem sparowany. Jest to natywna funkcja np. iOS. Bluetooth do QNAP nie jest potrzebne? Jakie plusy tego...
  12. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    Mi wystarczy jedno, ale mam dużą i rodzinę i duży dom:) Preferencje w rodzinie są różne. Tak to każdy słuchający potrzebuje niezależnego urządzenia do uruchomienia muzyki. Do tego przepinanie się też jest mało wygodne.
  13. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    :) jak jestem daleko to mogę nie słyszeć. Mamy różne głośniki w 3 niezależnych pomieszczeniach. Chciałbym selektywnie i jednoczenie słuchać różnej muzyki zgromadzonej na QNAPie. Jak rozumiem z QMusic mogę wybrać żródło np. AirPlay. Jak wybrać różne głośniki/pomieszczenia.
  14. kt000s

    Pomoc Moduł bluetooth + parowanie z bezprzewodowymi głośnikami.

    Z AirPlay QNAP działa? QiTunesAir miał problemy jakiś czas temu: Pomoc - QiTunesAir ? Jak rozumiem AirPlay podpinamy do QNAPa. Wtedy głośniki parujemy z nim i mamy dostęp do biblioteki multimediów?